Operátor výroby

GARAY SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacPlat sa skladá z dvoch zložiek: hrubá mzda 834,00€ + prémie166,00€ Príplatky za nočné zmeny; hlučné; možnosť platených nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pracovnom mieste zamestnanec vykonáva pracovné činnosti na plnoautomatizovaných strojoch na obrábanie kovov. Výrábajú sa na nich trubky pre automobilový priemysel. Zamestnanec je zodpovedný za správny chod stroja, kvalitu a kvantitu výrobného procesu počas zmeny. Záujemca pracuje v trojzmennej prevádzke pod vedením vedúceho dielne počas pracovného týždňa (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00), víkendy sa nepracuje. Práca nie je fyzicky namáhavá; Dobré MHD a vlakové spojenie, lokalita VW závodu;

stravné lístky 5,10€
možnosť nadčasov
možnosť kariérneho postupu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

1

Kandidát musí spĺňať minimálne manuálne zručnosti, vykonávať prácu samostatne a schopnosť odhaliť nedostatky spôsobené vo výrobnom procese.

Stabilná, zahraničná spoločnosť, ktorá je dlhoročným lídrom na spracovanie trubiek a tubulárnych komponentov pre automobilový priemysel v strednej a západnej Európe so závodom v Bratislave v priemyselnom parku CTP Devínska Nová Ves.

VIDEO:

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3969710  Dátum zverejnenia: 28.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac