Hľadáme operátorov výroby do našej spoločnosti (strojári sú vítaní)

GARAY SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
CT Park Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
608 (základný plat)+ 166 (prémie) EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pracovnom mieste zamestnanec vykonáva pracovné činnosti na plnoautomatizovaných strojoch na obrábanie kovov. Vyrábajú sa na nich tubulárne komponenty pre automobilový priemysel. Je zodpovedný za správny chod stroja, kvalitu a kvantitu výrobného procesu počas zmeny.
Zamestnanec pracuje v trojzmennej prevádzke pod vedením vedúceho dielne, víkendy sa nepracuje.

pravidelné zvyšovanie platu po úspešnom zapracovaní
stravné lístky 3,40€
poskytujeme pracovný odev+topánky+ochranné pomôcky
odborný rast

Kandidát musí spĺňať minimálne manuálne zručnosti, vykonávať prácu samostatne a schopnosť odhaliť nedostatky spôsobené vo výrobnom procese.
Ubytovanie neposkytujeme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Stabilná, zahraničná spoločnosť, ktorá je dlhoročným lídrom na spracovanie trubiek a tubulárnych komponentov pre automobilový priemysel v strednej a západnej Európe so závodom v Bratislave v priemyselnom parku CTP Devínska Nová Ves.

VIDEO:

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1486987  Dátum zverejnenia: 28.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 608 (základný plat)+ 166 (prémie) EUR/mesiac