Právnik v advokátskej kancelárii

GARANT PARTNER legal s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 21, Petržalka
Termín nástupu
2.5.2022
Mzdové podmienky (brutto)
780 - 1 300 EUR/mesiacupresnené na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v tíme advokátskej kancelárie, pomoc vo výskumnom centre - webové elektronické služby, široký záber právnych oblastí, samostatné spracúvanie právnych výstupov, komunikácia s klientmi, úradmi.

Ponúkame prácu v mladom a dynamickom kolektíve. Oceňujeme lojálnosť a zmysel pre tímovú spoluprácu, ochotu pomôcť ľuďom - klientom. Sme kancelária s možnosťou odborného rastu v rôznych právnych oblastiach, pracujeme so špecifickými zadaniami, pričom nám záleží na profesionalite, fair play a korektnosti.

Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ Vás ponuka oslovila, zašlite nám životopis.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- práca s počítačom (word, excel, outlook)
- komunikatívnosť, pracovitosť
- tvorivosť
- zodpovednosť
- efektívnosť

advokátska kancelária GARANT PARTNER legal s. r. o., www.gplegal.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3814239  Dátum zverejnenia: 11.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac