Servisný technik (úpravne vody, plyn.horáky, kotly)

GARANT MARTIN, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 400 EUR/mesiacPonúkaný plat závisí od praxe a skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie servisných prác, záručných a pozáručných opráv a prehliadok
- uvádzanie do prevádzky
- riešenie prevádzkových problémov v domácnostiach a priemyselných objektoch
- administratívna činnosť : vystavovanie protokolov, inventúra skladu, cenové ponuky

Všetky činnosti sú spojené so zariadeniami:
- úpravne vody
- plynové horáky
- vyvíjače pary
- parné kotly

Vyžaduje sa bydlisko Martin a okolie.

- práca v prosperujúcej firme s 26 ročnou históriou
- možnosť odborného rastu (získanie rôznych druhov oprávnení na plynové, tlakové zariadenia)
- práca v malom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Nutný profesný životopis, bezúhonnosť.
Bydlisko Martin a okolie.
Osvedčenie - Vyhláška 508/2009 Z.z. par.22, 23

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektromechanik, elektro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Internet - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou - servisný technik elektro, plyn

Osvedčenie - Vyhláška 508/2009 Z.z. Par.22, 23.
Samostatnosť v rozhodovaní sa pri riešení úloh, komunikatívnosť, manuálna zručnosť, prax v riadení motorového vozidla, samovzdelávanie.
Prax v obore je výhodou.

Predaj a servis zariadení na úpravu vody, plynových parných kotlov, vyvíjačov pary a plynových horákov na celom území SR. Realizácie priemyselných plynových kotolní, úprava chladiacich vôd v priemysle, úprava studničnej vody na pitnú.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4087018  Dátum zverejnenia: 13.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac