Architekt SW riešení

GAMO a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
1.7.2021
3 200 EUR/mesiacZaručená mzda je min. 3200 € (v závislosti od skúseností a preukázaných zručností) Navyše k tomu sú prémie, odmeny v závislosti od kvality práce a výkonnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Definovanie všetkých aspektov vývoja – od vhodnej technológie a toku práce až po štandardy kódovania.
Tvorba návrhov architektúry, funkcií a používateľského rozhrania požadovaného produktu a ich implementácia.
Nachádzanie optimálneho riešenia medzi business potrebami a technologickými obmedzeniami.
Komunikácia všetkých konceptov a pokynov s vývojovým tímom.
Správa, rozvoj a dohľad nad dodržiavaním integračných štandardov.
Vytváranie dokumentácie.
Zaistenie, aby softvér spĺňal všetky požiadavky na kvalitu, bezpečnosť, modifikovateľnosť, rozšíriteľnosť atď.
Sledovanie technologického vývoja vo svojej odbornej oblasti.
Technické poradenstvo a mentorovanie vývojárov a SW inžinierov ohľadom technológií a architektúry.

Možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu.
Sebarealizácia.
Príjemné a moderné pracovné prostredie.
Káva, čaj, nápoje, ovocie počas pracovnej doby zdarma.
Možnosť pracovať formou Home office.
Sick day.
Vlastná reštaurácia.
Účasť v DDS.
MultiSPORT karta na športové vyžitie a relax po práci.
Firemné teambuildingové akcie.
Možnosť zapožičať si firemné auto.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

IT architektúra - Pokročilý
Modelovanie v UML, BPMN a ArchiMate - Pokročilý
Java - Pokročilý
AngularJS - Pokročilý
Agilné metodiky - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky na pozícii Senior programátor, al. SW architekt

Počet rokov praxe

5

Výborné analytické a komunikačné zručnosti
Schopnosť navrhovať a dokumentovať riešenia.
Technická kreativita
Aktívny prístup k riešeniu problémov s dôrazom na efektívnosť a dôslednosť.
Skúsenosti s rolou SW architekta

TOGAF, SAP, GIS, ITIL - sú výhodou
Certified Architect (Open CA) - je výhodou
Scrum master - je výhdou

Prístup orientovaný na zákazníka.
Veľmi dobré komunikačné zručnosti.
Veľmi dobré prezentačné zručnosti
Veľmi dobré analytické zručnosti.
Zodpovednosť.
Samostatnosť.

Keď v roku 1991 niekoľko nadšencov prišlo s revolučným nápadom venovať sa svetu počítačov ešte netušili, že práve začali písať históriu jednej z úspešných IT spoločností na Slovensku.
Dnes má GAMO vybudované vlastné cloudové centrum a disponuje kompetenciami, ktoré mu umožňujú poskytovať IT riešenia a služby na báze najmodernejších cloudových technológií. Pribudli aj nové produkty zamerané na posilnenie orientácie a poskytovanie služieb v súlade s trendmi IT trhu orientujúceho sa na cloud computing, mobilné riešenia, IoT, poskytovanie manažovaných služieb.
GAMO v súčasnosti zamestnáva cca 80 zamestnancov, spolupracuje s významnými slovenskými IT distribútormi, ako aj technologickými lídrami na svetovom trhu. Vybudovalo si stabilnú pozíciu na IT trhu a ako jedna z mála spoločností si zachovala pôvodnú slovenskú štruktúru.

V priebehu expanzie spoločnosti sme zostali verní zásadám, na ktorých sme boli založení, a zostávame nezávislí aj pri zdolávaní nových výziev.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4091956  Dátum zverejnenia: 31.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac