Starší systémový špecialista

GAMO a.s.

Miesto práce
Kyjevské námestie 6, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia a manažovanie operačného systému LINUX na pokročilej úrovni
- manažovanie, konfigurácia prepínačov, smerovačov a firewall spoločnosti CISCO
- poskytovanie odbornej pre-sales podpory pri obchodných aktivitách spoločnosti
- komplexný dizajn sieťových riešení v oblasti sietí a sieťových prvkov vyžadujúcich vysokú odbornosť
- spolupráca pri určovaní trendov vývoja, udržiavanie partnerstiev v súvislosti s podporovanými produktami
- zodpovednosť za technické riešenia špeciálnych zákazníckych projektov

Možnosť realizácie v stabilnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti IT riešení. Mladý dynamický kolektív, možnosť osobného rastu.

Záujemcov o pracovnú pozíciu žiadame o poslanie profesijného životopisu spolu s motivačným listom na emailovú adresu: kariera@gamo.sk

Ďakujeme!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počítačové znalosti - administrátor

Administrácia UNIX/Linux - expert
Administrácia LAN/WAN - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

certifikáty:
CCNA- nutnosť
CCNP- výhoda
- znalosti a skúsenosti súvisiace s návrhom riešení a produktovým portfóliom CISCO
- základný prehľad naprieč spektrom produktov a služieb informačných technológií
- komunikačné a prezentačné zručnosti

GAMO a.s. poskytuje IT služby a riešenia na báze cloud computingu. Pôsobí v oblasti outsourcingu IT infraštruktúry, vývoja softvérových aplikácií, monitoringu IT, manažovaných služieb, vzdelávania a certifikácie.
Viac než 25 rokov na trhu charakterizuje vysoká kvalita služieb, odbornosť, overené know-how, partnerský prístup a spoľahlivá podpora pre zákazníkov.
Celoslovenskú pôsobnosť udržujeme sieťou, ktorú tvorí centrála spoločnosti v Banskej Bystrici a dve kancelárie: v Bratislave a Košiciach.
Viac informácií o spoločnosti GAMO nájdete na www.gamo.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GAMO a.s.
Kyjevské námestie 6
974 04 Banská Bystrica

Kontakt

ID: 3187617   Dátum zverejnenia: 14.9.2017