Reagujte bez životopisu

Servisný technik-špičkové prístroje pre bunkové terapie, vedu a výskum

GAMMA - ZA s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zaisťovanie servisu a inštalácii prístrojov od renomovaného nemeckého výrobcu
• poskytovanie informácii servisného charakteru a poradenské služby zákazníkom
• pravidelné preventívne údržby a prehliadky
• uskutočňovanie opráv priamo u klienta, prípadne naloženie prístroja a odvoz do servisného strediska

• 5 týždňov dovolenky
• služobný automobil i k súkromným účelom
• služobný telefón, služobný PC

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika a elektronika alebo biomedicína - nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Vhodné aj pre absolventov VŠ biomedicína alebo elektro

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• ukončené VŠ vzdelávaní elektrotechnického, technického, prírodovedného či biomedicínskeho smeru
• osvedčenie podľa vyhlášky 508/2009 par. 22
• komunikácia v anglickom jazyku v hovorovej aj písanej forme (zahraničné školenia)
• aktívny šofér (sk. B)
• komunikatívny a manuálne zručný
• ochota cestovať po Slovensku a Česku
• výhodou je dobrá orientácia v servisu vysoko technologicky náročných prístrojov

Start-up v oblasti biomedicínskeho výskumu a bunkových terapií

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4329312  Dátum zverejnenia: 13.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac