Reagujte bez životopisu

Stoj pri pacientoch vždy, keď ťa potrebujú, my budeme stáť pri tebe - Lekár absolvent bez atestácie

GaMedic s.r.o.

Miesto práce
Šahy
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiac-Vianočný bonus -Nočné služby extra k Vášmu platu -Stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša vízia a hodnoty. Základom výučby je ochota skúsenejších doktorov učiť Vás. Tak je to totiž uvedené aj v Hippokratovej prísahe. V iných zdravotnícky zariadeniach sa to vníma len ako formalita na konci štúdia, ale odovzdávanie vedomostí mladším kolegom jednoznačne musí byť normálnou práce lekára. Neexistuje vek, v ktorom si lekár môže dovoliť ukončiť svoje vzdelávanie. Medicína sa vyvíja a on je povinný naberať skúsenosti, až kým neodíde do dôchodku. Učiť sa však môže, len ak má ochotných starších kolegov, ktorí mu ochotne odovzdávajú všetko čo vedia. Správali sa nepríjemne, neodpovedali na otázky. Dnes, ako lekárka, ktorá učí mladších kolegov viem, že sa tak správali, lebo sami nemali dostatočné vedomosti. Opisuje MUDr. Terézia Gašparíková svoje začiatky praxe ako všeobecný lekár.
U nás na akadémií sa Vám nestane, že Váš kariérny postup závisí od názoru jedného nadriadeného. Kariérny postup nesmie fungovať na princípe známostí, ale výhradne na princípe kvality. Dobrý lekár predsa vníma ako obrovské plus, ak zamestná šikovných kolegov, ktorí ho hocikedy môžu preskočiť. Rastú pri ňom, až ho raz dokážu plnohodnotne zastúpiť vraví MUDr. Terézia Gašparíková, garant akadémie všeobecného lekárstva.

Ponúkame Vám príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Lekár absolvent bez atestácie, kde budete zodpovedať za:
-Realizáciu úkonov v súvislosti s výkonom práce lekára so zámerom na prevenciu chorôb a poskytovanie všeobecnej liečby pacientov
- Vykonávanie vyšetrení a preventívnych prehliadok pacientov
- Predpisovanie liekov a poskytovanie rád a odporúčaní ohľadom životného štýlu
- Vykonávanie povinných a dobrovoľných očkovaní pacientov
- Vykonávanie preventívnych prehliadok a vyhodnocovanie zdravotného stavu pacientov
- Monitorovanie a kontrola chronicky chorých pacientov
- Realizácia príslučnej liečby a rehabilitácií
- Konzultácie s pacientmi ohľadom ich zdravotného stavu
- Vedenie zdravotných záznamov
- Spolupráca s odbornými lekármi
- Práca na PC (CGM Adam, MS Office, Windows)

-Všeobecné lekárstvo sa naučíte u nás v ambulanciách , nie v nemocnici.
-V roku 2021 sme postavili úplne novú polikliniku a teda máme najlepšie podmienky a zariedenia na získanie praxe zo všeobecného lekárstva, kedže sme prevádzkovateľom siete ambulancií všeobecného lekára pre dospelých.
-Priestory všeobecných ambulancií sú moderné a dôrazom na funkčnosť a príjemné pracovné prostredie.
-Máme skúsených lekárov, ktorú majú chuť aj čas Vás naučiť všeobecné lekárstvo, na druhej strane od Vás očakávame dravosť a proaktivitu.
-Zmluvne sa zaviažeme, že spravíme všetko preto, aby sa umelo nepredlžovala dlžka Vašej atestácie zo všeobecného lekárstva, práve naopak našou snahou je, aby kandidát v požadovanom čase dokončil atestáciu zo všeobecného lekárstva.
-Po úspešnej atestácií budeme radi, ak posilníte náš tím lekárov po dobu 4 rokov
-Nočné slúžby sú možné, ale až po odsúhlasení senior lekárom. V priemere to vychádza na 1x malú a 1x veľkú službu za mesiac
-Nočné služby sú v Leviciach a sú platené nasledov (extra k Vášmu platu):
malá služba: (dni Pondelok - Piatok), od 16:00 - 22:00 a je platená sumou €17/hod
veľká služba: (víkendy a štátne sviatky), od 07:00 - 22:00 a je platená sumou €22/hod
- Samostatný výkon práce lekára, v prípade absolventa dohľad nad realizáciou úkonov skúseným a slušným tímom lekárov priamo v rámci ordinácií.
-Zabezpečenie komplexnej prípravy skúsenými a odbornými lekármi na získanie atestácie zo všeobecného lekárstva pre dospelých
-Garantovaná dlhodobá spolupráca
-Moderné a špičkové vybavenie ordinácie
-Možnosť pravidelného zvyšovania kvalifikácie
-Ak ste už prihlásený v rezidentnom programe nie je to prekážka, je to administratívna zmena, kde sa zmení názov aktuílneho zamestnávateľa. Administratívnu zmenu vykoná naša spoločnosť.

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email ([email protected]) Váš štruktúrovaný životopis s fotkou v Slovenskom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy - (REF. Č.: 4-14-16254/PF)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- Dosiahnuté VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore lekár bez atestácie, absolvent.
- Možnosť uplatnenia sa lekára v príprave na atestáciu (VŠEOBECNÝ LEKÁR pre Dospelých) – L1
- Profesiálny prístup k pacientom a k riešeniu problémov
- Bezúhonnosť, samostatnosť, lojalita
- Príjemné a profesiálne vystupovanie
- Vytrvalosť, ochota intenzívne zvyšovať svoju kvalifikáciu.

Sieť súkromných zdravotníckych zariadení s moderným a špičkovým vybavením hľadáme všeobecných praktických lekárov pre zavedenú aj pre novo budovanú ordináciu v Šahách alebo v Senci. Naša nová poliklinika je plne vybavená a moderná s dôrazom na príjemné (liečivé) pracovné prostredie.
Bližšie info: https://www.nova-poliklinika.sk/

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2000132  Dátum zverejnenia: 7.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac