Nástrojař / leštič / zámečník / svářeč

GAMARTIS s.r.o.

Místo práce
Žatčany, Česká republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost zabývající se výrobou precizních vstřikovacích forem na plasty, především pro automobilový průmysl hledá posilu do svého týmu na pozici – NÁSTROJAŘ/LEŠTIČ/ZÁMEČNÍK/SVÁŘEČ

Jaké máme požadavky:

- minimálně SOU (ideálně technických oborů)

- orientace ve výkresové dokumentaci

- tvarová představivost

- především však vyžadujeme manuální zručnost, preciznost a zodpovědnost

- časová flexibilita výhodou

- znalost leštění výhodou

- znalost svařování výhodou

- zálibu v ručním opracování oceli velkou výhodou

- praxe v oboru (leštič, nástrojař, zámečník, obráběč kovů) velkou výhodou

- pozice je vhodná i pro ženy, které jsou precizní a zručné

- pozice je vhodná i pro absolventy, které rádi zaučíme

Co nabízíme:

- pracovní místo v rozvíjející se firmě, která si nese přes 20 let zkušeností

- zajímavá práce ve vyhledávaném oboru

- možnost osobního i profesního růstu

- nadstandardní mzdové ohodnocení

- výkonnostní bonusy, měsíční odměny

- 13. plat

- stravenky, penzijní připojištění, firemní akce a další

Místo výkonu práce: Žatčany, jen pár km JV od Brna.

Dobrá dostupnost hromadné dopravy z autobusového nádraží Zvonařka, autobus č.109 zastávka Měnín - rozcestí

Termín nástupu dohodou.

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svůj životopis.

Web: http://gamartis.cz/

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 4541346  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc