Sales Manager v rámci Európy pre predaj softvérového riešenia

Gamanet a. s.

Bratislavský kraj, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
mzda 1500,- € + provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak vieš prezentovať a máš okrem skúseností aj víziu oslovovať inštalačné spoločnosti v oblasti bezpečnosti budov s jedinečným SW produktom C4, tak nás oslov a my Ťa zaškolíme na prínosy nášho systému.
Sme slovenská spoločnosť, ktorá je medzinárodná a chceme sa rozšíriť do ďalších krajín v rámci Európy.

Máš skúsenosti so zákazníkmi a tak je náplň práce len sumár, toho čo poznáš:

- získavanie nových partnerov pre projektové dodávky SW užívateľom
- komunikácia a starostlivosť o súčasných a nových partnerov
- podpora pri prezentácii partnera koncovým užívateľom
- cestovanie a riešenie veľkých projektov partnera

Zoznam partnerov a oblasti nasadzovania systému C4 nájdeš na www.C4portal.com , ale viac sa dozvieš, ak pošleš CV a budeš zaradený do ďalšieho kola.

- práca s dlhodobou perspektívou
- extra dni dovolenky
- dni voľna pri dôležitých životných udalostiach
- vzdelávacie a rozvojové programy pre zamestnancov
- teambuildingy, spoločenské podujatia pre zamestnancov

Prosíme o zaslanie životopisu na [email protected] a my sa ozveme vhodným kandidátom.
Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- aktívna komunikácia v anglickom jazyku
- dobré prezentačné a komunikačné znalosti
- technické myslenie a ochota učiť sa

Gamanet a.s. je spoločnosť zaoberajúca sa vývojom software v oblasti bezpečnosti. Od uvedenia integračného bezpečnostného systému C4 na trh v roku 2005, sa systém zdokonaľuje a vyvíja tak, aby uspokojil neustále rastúce potreby svetového trhu. Gamanet a.s. má okrem hlavného sídla v Bratislave pobočky v Južnej aj Severnej Amerike, na Blízkom východe, na Ukrajine. Našimi obchodnými aktivitami pokrývame celosvetovo viac ako 350 partnerov z takmer 30 krajín. Bližšie informácie o spoločnosti Gamanet a.s. môžete nájsť na našom webe www.c4portal.com.

Neustále rozširujúci sa mladý kolektív expertov z oblasti vývoja software, technickej podpory a obchodu hľadá nových členov do svojho tímu. Ak chcete byť jeho súčasťou, neváhajte nám zaslať svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3822449  Dátum zverejnenia: 1.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda 1500,- € + provízie z predaja