Zoraďovač - Operátor CNC frézovacích centier- programátor

GAMAalumínium s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
1.5.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiacmzda sa pohybuje od 1000€. Základná mzda + pohyblivá zložka. Platové podmienky sa upravia na pohovore podľa skúseností a zručností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme do zamestnania zoraďovača - operátora CNC obrábacích frézovacích centier, ktorý má skúsenosti programovaním a s opracovaním hliníka a hliníkových profilov.

- Programovanie, nastavovanie a obsluha stroja 3 osích CNC fréz - Doosan (Fanuc), Hurco (WinMax)
- Vo výhľade aj nastavovanie 5 osého obrábacieho centra.
- Vyhotovenie prípravkov potrebných na opracovanie dielcov,
- Zoraďovanie nástrojov,
- Úzka spolupráca s programátorom,
- Práca s technickou dokumentáciou,
- Vykonávanie preventívnej údržby a pravidelnej kontroly stroja,
- Štandardná kontrola kvality dielcov na základe technickej dokumentácie.

- Dochádzkový bonus,
- Možnosť sebarealizácie, odborného a osobného rastu,
- Odmeny pri životných jubileách,
- Káva, čaj zadarmo,
- Možnosť ubytovania.

Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.5.2021 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

G-Kódy (ISO kódy) - pokročilý
Fanuc (CNC) - pokročilý
Winmax - pokročilý
SolidWorks - základy
SolidCAM - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
3

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• Technické myslenie – rozumieť technickým pojmom
• Pozitívne pracovné nasadenie - samostatnosť
• Flexibilita

Požadovaná prax v odbore min. 3 roky

Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 2002. Špecializujeme sa na výrobu, opracovanie a predaj hliníkových chladičov a profilov, ktoré našli uplatnenie na Slovensku ale aj v zahraničí. V posledných rokoch sme rozšírili našu ponuku o výrobu LED svietidiel, ktoré boli navrhnuté a vytvorené našimi konštruktérmi a technikmi. Naša spoločnosť disponuje od automatov na pílenie profilov cez frézovacie obrábacie CNC centrá, 3D meraním a eloxovaním.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gamaaluminium, s.r.o
Na Vartičke 3
96501 Žiar nad Hronom

Kontakt

Kontaktná osoba: Marián Gahír
Tel.: +421905414083
E-mail: poslať životopis
ID: 3949897  Dátum zverejnenia: 23.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac