3 800 - 5 000 EUR

Montér plastových okien Rakúsko

GaMa Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.9.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o bytové domy s apartmánmi v Rakúsku a v nich montáž rámov okien a dverí a ich následná montáž. Momentálne máme projekt v Rakúsku na montáž 4800 montážnych metrov a hľadáme živnostníkov na montáž okien. V prípade dobrej kvality je tam možnosť dlhodobej spolupráce.

- prípravné práce pri montáži plastových okien a dverí, Okná budú dodané žeriavom na jedno miesto a odtiaľ budú musieť byť nosené k montážnym otvorom.
- práca s profilmi okien a dverí a ich správna inštalácia a výplň tesnení
- vkladanie rúčok a pántov do okien a práca s tým spojená
- práca na montážach

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

16 Euro / Montážny meter vrátane spotrebného materiálu. (zhruba 2 Euro / m na spotrebný materiál) V prípade dobrej výkonnosti a kvality je možné cenu po čase navýšiť. Montážny meter sa počíta ako obvod okna alebo dverí. Vyžaduje sa okolo 80/100 mont. /m za týždeň / osobu ako minimum. Na veľké alebo atypické okná treba predložiť cenovú ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Jeden z partie sa musí vedieť dohovoriť s majstrom čo sa bude robiť tento budúci deň, potvrdenie ukončených prác prípadne ako správne namontovať / opraviť tesnenia. Netreba to ne veľmi vysokej komunikatívnej úrovni ale musí vedieť pochopiť ak budú chcieť niečo opraviť čo chcú opraviť a ako to opraviť.

GaMa Slovakia s.r.o., je mladá dynamická spoločnosť, zaoberajúca sa službami v energetike a elektrotechnike . Naším zákazníkom zabezpečujeme komplexné služby v energetike a elektrotechnike s aplikáciou najmodernejších technológií v praxi. Snažíme sa o dokonalú orientáciu na zákazníka, skúmame potreby našich klientov a tak vytvárame plnohodnotné portfólio produktov a služieb.

Rostovská 22
831 06 Bratislava
ID: 3718882   Dátum zverejnenia: 17.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   16 Euro / Montážny meter vrátane spotrebného materiálu. (zhruba 2 Euro / m na spotrebný materiál) V prípade dobrej výkonnosti a kvality je možné cenu po čase navýšiť. Montážny meter sa počíta ako obvod okna alebo dverí. Vyžaduje sa okolo 80/100 mont. /m za týždeň / osobu ako minimum. Na veľké alebo atypické okná treba predložiť cenovú ponuku.