Potrubári a Zvárači

GaMa Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Dánsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
18-27 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DÁNSKO

Jedná sa o práce pre zváračov a potrubárov na nízkotlakovom nerezovom potrubí. Príprava a montáž potrubných trás.

- Potrubár - nutné absolvovať pracovnú skúšku, potrebné preukázať manuálnu zručnosť a schopnosť čítať výrobnú dokumentáciu.

- Zvárač 141 (TIG) - nútné absolvovať SKILLS TEST

skúšky sa vykonávajú v Prahe

Potrubné trasy DN50 - 1000
Hrúbka materiálu 1,5mm - 6mm
Nutné mať živnosť !
Zvárací certifikát 141 (TIG)

Požadujeme skúsenosti a znalosť izometrických a technických výkresov.
vhodné aj pre dvojičky (zvárač - potrubár)

Jedná sa o kumulatívnu funkciu.

plat: 18-23Eur/hod Potrubár
plat: 20-27Eur/hod Zvárač 141 (TIG)
ubytovanie hradené
turnusy
dlhodobá práca
Nie je potrebné vedieť cudzí jazyk

50-66 hod. týždenné
Splatnosť faktúry: 30 dní
vhodné pre jednotlivcov, partie alebo dvojička Zvárač+Potrubár
nástup ihneď alebo dohodou

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Živnosť

GaMa Slovakia s.r.o., je mladá dynamická spoločnosť, zaoberajúca sa službami v energetike a elektrotechnike . Naším zákazníkom zabezpečujeme komplexné služby v energetike a elektrotechnike s aplikáciou najmodernejších technológií v praxi. Snažíme sa o dokonalú orientáciu na zákazníka, skúmame potreby našich klientov a tak vytvárame plnohodnotné portfólio produktov a služieb.
ID: 3443947  Dátum zverejnenia: 9.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18-27 €