Montáž fotovoltických panelov v Nemecku na rodinné domy

Gama Monteure s. r. o.

Miesto práce
Ehingen, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
20.5.2024
22 - 25 EUR/hod.(výška hodinovej sadzby závisí od skúseností a úrovne nemčiny) + zabezpečené a preplatené/refakturované ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka pre 2 montážnikov fotovoltických panelov, jeden z partie nemčina na komunikatívnej úrovni.

Náplň práce: ráno je stretnutie na adrese firmy, naložia sa panely do firemných áut a následne je presun na adresu kde sa v daný deň/týždeň práce vykonávajú. Montujú sa fotovoltické panely na strechy rodinných domov (škridlové aj plechové strechy), občas sa môže vyskytnúť aj práca na priemyselnom objekte.

​Pracuje sa 50 - 55h. týždenne, práca na živnosť. Turnusy: 3+1 alebo 4+1 prípadne dohodou.

​Mesto: Ehingen/Dettingen
Nástup: 20.5.2024

​Mzda: 22 - 25€/hod. (výška hodinovej sadzby závisí od skúseností a jazykových znalostí).
​+ zabezpečené a preplatené/refakturované ubytovanie.

Fakturácia: 14/17.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Klient je náš dôležitý obchodný partner.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

montér fotovoltických panelov na strechách rodinných domov

Počet rokov praxe

2

​- skúsenosti minimálne 1 rok s montážnou PV panelov na strechách rodinných domov
​- aktívna živnosť, auto, vodičský preukaz aspoň u dvoch z partie
​- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- základné náradie, vŕtačka, flexka, akučka
​- jeden z partie nemčina na komunikatívnej úrovni​

Sme mladá stavebná firma, ktorá sa zaoberá realizáciou elektromontážnych a montážnych prác v oblastiach:
Elektromontáže: bytové, priemyselné, automatizácia, výroba rozvádzačov
Montáže: kuchýň, okien a dverí, kúpeľní, regálov, drevených a železných konštrukcii
Fotovoltaika: montáž a elektrické prepojenie solárnych panelov na rodinných domoch, priemyselných objektoch a zelených plochách
Maliari/sádrokartonisti
Zvárači
Lešenári
Rôzne iné oblasti

www.gama-monteure.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Terézia Mihalová
Tel.: +421911891417
E-mail: poslať životopis
ID: 4794672  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 22 EUR/hod.