Можливість для людей з України

Ponuka pre elektrikárov na automatizáciu do Mannheimu, doprava možná aj letecky

Gama Monteure s. r. o.

Miesto práce
Mannheim, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
10.7.2023 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
21 - 24 EUR/hod.+ zabezpečené a preplatené ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka pre 1 elektrikára SZČO s komunikatívnou nemčinou. Na doplnenie partie.
Doprava do Mannheimu je možná aj letecky alebo môžete cestovať autom a na turnusové voľno chodiť domov letecky. Letenky zabezpečíme a uhradíme.

Elektroinštalačné práce v priemyselnej hale. Väčšina káblov je už natiahnutá, zapájanie káblov na zariadenia, motory, ventily a čidlá (linka na spracovanie lýtia).
Zapájanie natiahnutých káblov do NN priemyselných rozvádzačov. Rozvádzače sú už hotové - budú sa len zapájať podľa označených káblov.
Montáž a zapájanie osvetlenia, zapájacie a meracie práce.

Práca je na živnosť, robí sa 55 - 60 hodín týždenne, turnusy 3+1 alebo
4+1.
Dlhodobá spolupráca.

21 - 24 EUR/hod. (výška hodinovej sadzby závisí od skúseností a úrovne nemeckého jazyka).
Ubytovanie bude zabezpečené a hradené.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Klient je náš dlhodobý obchodný partner.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, elektromechanik, elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- prax minimálne 1 rok s automatizáciou
- platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.§21 a vyššie.
- aktívna živnosť, auto
- samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- komunikatívna nemčina
- základné elektrikárske náradie, akučka/vŕtačka, skrutkovače viacerých veľkostí, merače napätia, prúdu a odporu, skúšačka napätia, nôž/odizolovač drôtov, krimpovacie kliešte, odstrihávacie kliešte

Sme mladá stavebná firma, ktorá sa zaoberá realizáciou elektromontážnych a montážnych prác v oblastiach:
Elektromontáže: bytové, priemyselné, automatizácia, výroba rozvádzačov
Montáže: kuchýň, okien a dverí, kúpeľní, regálov, drevených a železných konštrukcii
Fotovoltaika: montáž a elektrické prepojenie solárnych panelov na rodinných domoch, priemyselných objektoch a zelených plochách
Maliari/sádrokartonisti
Zvárači
Lešenári
Rôzne iné oblasti

www.gama-monteure.sk
ID: 4596767  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 21 EUR/hod.