Reagujte bez životopisu

Mzdová účtovníčka

GAMA Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Nádvorie Európy, Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 300 EUR/mesiacUvedená brutto mzda platí počas zaúčania. Horná hranica mzdy závisí od pracovného výkonu, zručností a schopností zamestnanca.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výpočet miezd v mzdových programoch,
• prihlásenie, odhlásenie zamestnancov do inštitúcií, nahlásenie ich zmien v osobných údajov a nahlásenie prekážok v práci na strane zamestnancov,
• vedenie personalistiky v mzdovom programe, nahranie osobných údajov, pracovných pomerov a zmien v pracovných pomeroch, zmeny v zdravotnej poisťovne, vyňatia z pracovného pomeru,
• vystavenie potvrdení podľa požiadaviek a potrieb zamestnancov, príprava dokumentov pri prijatí zamestnancov, vystavenie dokladov pri skončení pracovného pomeru (zápočtové listy, evidenčné listy dôchodkového poistenia,
• elektronická komunikácia s inštitúciami zdravotného poistenia, sociálnou poisťovňou a daňovým úradom – zasielanie mesačných výkazov, nahlasovanie zmien v platiteľovi poistného, mesačných prehľadov, nahlasovanie zmien v údajoch klientov,
• vyúčtovanie cestovných náhrad zamestnancov,
• určenie nároku zamestnancov na stravné lístky, príprava dokumentu na prevzatie stravných lístkov, vedenie evidencie vydaných stravných lístkov,
• príprava popisov pracovných činností do pracovných zmlúv,
• spracovanie mesačných, štvrťročných a ročných štatistických hlásení v zákonnej lehote,
• generovanie archívnych dokumentov po spracovaní miezd a ich elektronická archivácia,

Od uchádzačov požadujeme zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
INFORMÁCIE PRE DOTKNUTÉ OSOBY O SPRACÚVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV
v zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z.z. ochrane osobných údajov

I. Účely spracúvania Vašich údajov
Prevázkovateľ, ako potencionálny Zamestnávateľ spracúva Vaše osobné údaje zákonným spôsobom pre účely výberového konania, posúdenia vhodnosti kandidátov na voľné pracovné miesta a prípravu podkladov pre uzatvorenie pracovnej zmluvy. Všetky osobné údaje sú spracúvané v rámci predzmluvných vzťahov a ich poskytnutie je povinné, aby ste mohli byť zaradený do výberu o voľné pracovné miesto.

II. Poskytovanie Vašich údajov
Zamestnávateľ poskytuje Vaše osobné údaje iba v nevyhnutnom rozsahu a výlučne príjemcom na základe právnych predpisov alebo na základe zmluvy osobám - sprostredkovateľom, ktoré pre Zamestnávateľa a na základe jeho pokynov spracúvajú osobné údaje.

III. Doba spracúvania Vašich údajov
Vaše osobné údaje sú spracúvané iba po dobu nevyhnutne nutnú na výber vhodného zamestnanca na voľné pracovné miesto a po jeho obsadení sú likvidované. V spoločnosti je vypracovaný interný dokument, ktorý stanovuje presné doby uloženia jednotlivých záznamov.
IV. Aké máte práva
Vaše údaje spracúvame transparentne, korektne a v súlade s právnymi predpismi. Máte právo na prístup k svojim údajom a právo na ich opravu. V prípade spracúvania osobných údajov na oprávnené záujmy Zamestnávateľa máte právo namietať spracúvanie až kým sa nepreukáže, že oprávnené záujmy prevažujú nad Vašimi právami alebo záujmami. Pokiaľ preukážete, že spracúvanie Vašich údajov nie je oprávnené, máte právo na vymazanie či obmedzenie spracúvania. V prípade spracúvania osobných údajov na základe súhlasu alebo zmluvy máte právo na prenosnosť osobných údajov.
V prípadoch spracúvania Vašich údajov, ku ktorým ste udelili súhlas, ste oprávnení tento súhlas kedykoľvek odvolať. Pokiaľ sa domnievate, že spracúvanie osobných údajov u Zamestnávateľa je nezákonné, máte právo podať sťažnosť na Úrad na ochranu osobných údajov (Hraničná 12, 820 07 Bratislava, [email protected]). Pokiaľ máte ďalšie otázky k nakladaniu s osobnými údajmi, napíšte na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického smeru

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

matematické a logické myslenie, komunikatívnosť

Spoločnosť GAMA Consulting, s.r.o. poskytuje služby spracovania miezd a personalistiky, vedenia účtovníctva, ako aj ekonomické a podnikateľské poradenstvo.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3859697  Dátum zverejnenia: 30.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac