Inžinier kvality QI Senior (mzda 1500 EUR mesačne)

Galmm s.r.o.

Miesto práce
Čadca-Podzávoz
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiac- ponúkaná mzda sa skladá zo základu 1200 € + 25% mesačné prémie, s každoročným nárastom výšky prémií - ponúkaná mzda môže byť upravená v závislosti od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riešenie zákazníckych a dodávateľských reklamácií - znalosť problematiky 8D
- riešenie interných nezhôd, navrhovanie zlepšení
- znalosť procesov a systémov manažérstva kvalilty - SPC, MSA, FMEA, CP, PPAP, APQP
- tvorba PPAP dokumentov pre zákazníka (znalosť IMDS)
- príprava a účasť na zákazníckych a certifikačných auditoch, realizovanie NO a PO z nich vyplývajúcich
- vystavovanie a schvaľovanie dokumentácie na existujúce produkty a podpora pri vystavovaní schvaľovacej dokumentácie pri nových produktov
- aktívne participovať na procese transferov nových výrobkov do výroby
- Príprava prvých vzoriek a vzorovanie nových alebo zmenených dielov, včetne dokumentície (PPAP, EMPB) pre zákazníkov;
- Zodpovednosť za spracovanie dokumentácie kvality, napríklad Control Planov, FMEA, kontrolných inštrukcií;
- Komunikácia so zákazníkom, dodávateľmi, inými oddeleniami, pri riešení vzniknutých problémov a reklamácií;
- Koordinácia vysporiadavania reklamácií, spracovanie 8D reportov, dohľad nad analýzami koreňových príčin problémov, dohľad nad plnením termínov stanovených úloh;
- Návrh, presadzovanie a koordinácia nápravnej a preventívnej činnosti vo vzťaku k nezhodám, zisteniam z auditov, reklamáciám a podobne;
- Zvolávanie a riadenie stretnutí s dodávateľmi, zákazníkom, internými oddeleniami s cieľom zlepšovať kvalitu, riešiť a analyzovať vzniknuté problémy;
- Uplatňovanie a koordinácia preventívnych činností s cieľom obmedziť možnosť vzniku nezhôd v procesoch;
- Školenia pracovníkov výroby a expedície v oblasti kvality;
- Realizácia a podpora pri realizácii auditov produktu, interných auditov, zákazníckych auditov a auditov treťou stranou – externých auditov systémov kvality;
- Vyhodnocovanie a sledovanie štatistických ukazovateľov pre oblasť kvality ako aj nákladov na nekvalitu;
- Udržiavanie a akualizácia dokumentácie systému manažérstva kvality;

- koncoročné odmeny
- mimoriadne odmeny za zlepšovacie návrhy
- odmena pri odpracovaní 5, 10, 15, 20, 25 rokov
- príspevok pri životnom jubileu
- príspevok na stravovanie
- príspevok pri narodení dieťaťa / pri svadbe
- príspevok pre darcov krvi pri získaní Jánskeho plakety
- odporúčacie bonusy
- príspevok k doplnkovému dôchodkovému sporeniu (DDS)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Automotive

- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo Vysokoškolské vzdelanie (Ale VŠ nie je podmienkou).
- Výhodou je vzdelanie technického smeru
- Dôležitá je orientácia v technickej dokumentácii, čítanie výkresov;
- Logické myslenie;
- Aktívny užívateľ PC, a znalosť MS Office; SAP výhodou;
- Tímový hráč;
- Prax v oblasti automotive, v oblasti zaisťovania kvality, min. 3 roky;
- Znalosť automotive štandardov, napr. PPAP, EMPB, APQP, FMEA, SPC, 8D, IATF 16949, VDA 6.5 je potrebná;
- Certifikát interného auditora QMS podla IATF 16949, prípadne VDA 6.3 výhodou;

pozornosť
precíznosť (presnosť)
cieľavedomosť
spoľahlivosť
komunikatívnosť
analytické myslenie

Spoločnosť Galmm, s.r.o je slovenská firma pôsobiaca na trhu od roku 1993 v Ružomberku, ktorá sa špecializuje na povrchovú úpravu kovov a lakovanie dielov, predovšetkým pre automobilový priemysel.
V prevádzke Čadca je automatická linka pre KTL lakovanie ako aj práškové lakovanie. V súčasnosti v závode Čadca je zamestnaných viac ako 70 zamestnancov a stále hľadá nových ľudí to tímu..

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Truchla
Tel.: +421905652588
E-mail: poslať životopis
ID: 4802577  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac