Lakýrnik - pomocný operátor práškovej lakovne

Galmm s.r.o.

Miesto práce
Čadca-Podzávoz
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacPonúkaná mzda sa skladá zo základu 920€ + 10% mesačné prémie počas skúšobnej doby, - 92€ (1012€), 20% mesačné prémie po skúšobnej dobe - 180€ (1100€), s každoročným nárastom výšky prémií Mzdové ohodnotenie závisí od kvalifikácie a schopností uchádzača. V prípade menej skúseného kandidáta sa mzda bude posudzovať na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava dielov na lakovanie (brúsenie, čistenie, tmelenie).
Obsluha automatickej práškovej lakovacej kabíny.
Lakýrnické práce (príprava a aplikácia farieb a lakov).
Práškové lakovanie, výpomoc na linke a zaškoľovanie.
Čistenie použitých pracovných pomôcok a závesovej techniky.
Následná kontrola odvedenej práce s dôrazom na detail a bezchybne vykonanú prácu.
Zodpovednosť za kontrolu dodržiavania správnych technologických postupov, prípravy a následnej realizácie lakýrnickych prác.

Odmeny za zlepšovacie návrhy.
Mimoriadne odmeny na podnet teamleadera resp. Vedúceho Zmeny.
Odmena pri odpracovaní 5,10,15,20,25 rokov.
Príspevok pri životnom jubileu.
Príspevok na stravovanie.
Príspevok pri narodení dieťaťa / svadbe.
Príspevok pre darcov krvi pri získaní Jánskeho plakety.
Koncoročné odmeny.
Odporúčacie bonusy (150 - 400 €)
Bezúročná pôžička pre zamestnancov.
Kvartálny dochádzkový bonus.

Informácie o výberovom konaní

dvojzmenná prevádzka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Precíznosť
Fyzická zdatnosť (presnosť)

Spoločnosť Galmm, s.r.o je slovenská firma pôsobiaca na trhu od roku 1993 v Ružomberku, ktorá sa špecializuje na povrchovú úpravu kovov a lakovanie dielov, predovšetkým pre automobilový priemysel.
V prevádzke Čadca je automatická linka pre KTL lakovanie ako aj práškové lakovanie. V súčasnosti v závode Čadca je zamestnaných viac ako 70 zamestnancov a stále hľadá nových ľudí to tímu..

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4718487  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac