Laborant/ka

Galmm s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Termín nástupu
ASAP
810 EUR/mesiac810 €v hrubom + mesačné prémie od 20% + príplatky podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Laborant/ka:

- Samostatne vykonávať predpísané analýzy a skúšky galvanických kúpeľov podľa pracovných postupov

- Riadiť zoznamy, BL a KBú v príručných skladoch chémie

- Samostatné odoberanie vzoriek k interným a externým analýzam

- Evidovanie výsledkov analýz v internom informačnom systéme

- Vedenie a správa technologickej dokumentácie

Ďalšie príklady typickej náplne práce pre pozíciu Laborant/ka:

- Zabezpečovanie udržiavania kvality a presnosti laboratórnych meraní

- Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti na zabezpečenie správneho fungovania procesov

- Účasť na príprave a realizácii overovacích meraní

- Práca v nepretržitej prevádzke, vrátane víkendov a sviatkov podľa potreby.

- Odporúčací bonus /200 €-500 €/

- Náborový príspevok /50€ - 250 €/

- Príspevok na rekreáciu/športovú činnosť dieťaťa /max.275 €/

- Príspevok na DDS

- Odmeny pri pracovných jubileách /5,10,15,20,25,30 rokov/

- Odmeny pri životnom jubileu / 40,50,60 rokov/

- Odmena pri narodení dieťaťa/pri svadbe

- Odmena pre darcov krvi pri získaní Jánskeho plakety – zlatá, strieborná,bronzová

- Koncoročné odmeny pri odpracovaní viac ako 3 mesiace

- Mimoriadne odmeny na podnet vedúcich pracovníkov

- Odmeny za zlepšovacie návrhy

- Bezúročná pôžička pre zamestnancov do výšky 1000 €

- Deň dovolenky nad rámec ZP / na základe návrhu nadriadeného pracovníka v prípade mimoriadnej aktivity.../

Informácie o výberovom konaní

- ročná zmluva, následne na neurčitý čas
- znalosť programu SAP je výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

plné stredné odborné vzdelanie v odbore chémia - analytická chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 1 rok

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Analytické myslenie
• Organizovanie a plánovanie práce
• Praktické myslenie
• Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita,improvizačné spôsobilosti)
• Samostatnosť

Spoločnosť Galmm, s.r.o je slovenská firma pôsobiaca na trhu od roku 1993 v Ružomberku, ktorá sa špecializuje na povrchovú úpravu kovov a lakovanie dielov, predovšetkým pre automobilový priemysel.
V prevádzke Čadca je automatická linka pre KTL lakovanie ako aj práškové lakovanie. V súčasnosti v závode Čadca je zamestnaných viac ako 70 zamestnancov a stále hľadá nových ľudí to tímu..

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4181296  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 810 EUR/mesiac