Obchodný reprezentant Galleko

Galleko SK s. r. o.

Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
máj 2021
650 - 3 650 EUR/mesiaczákladný plat 650 Eur + progresívna provízia z predaja 400 - 3.000 Eur / mesačne (na základe kvartálnych výsledkov predaja)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* obchodná činnosť - telefonovanie, stretnutia, predaj
* následná starostlivosť o stálych zákazníkov v zverenom regione
* budovanie a udržiavanie vzťahov s odberateľmi
* odborné poradenstvo v teréne
* dokumentovanie a vyhodocovanie výsledkov aplikácií prípravkov na
poliach
* plánovanie a práca s informáciami v modernom CRM systéme
(notebook + smartphone)

* istota fixného platu + neobmedzená progresívna variabilná zložka (podiel z predaja)
* odmeňovanie podľa výkonu a výsledkov
* benefity za kvalitu práce (platené voľno nad rámec dovolenky)
* home office
* služobné vozidlo, mobilný telefón, notebook, tlačiareň so skenerom
* odborná podpora a pomoc na začiatku i v priebehu práce u nás
* prepracovaný individuálny systém osobného rozvoja
* Možnosť ovplyvňovať stratégiu a marketing firmy
* Kopa práce, pri ktorej nehrozí rutina a nuda :-)

1. Těšíme sa na Váš životopis, motivačný dopis a fotografiu.
2. Budeme Vás e-mailom kontaktovať a dáme Vám vedieť, či nám po preštudovaní Vášho životopisu zapadáte / nezapadáte do nášho tímu.
3. Tých, s ktorými by sme radi spolupracovali, pozveme na osobné stretnutie s vedením spoločnosti
Tešíme sa na Vaše podklady a osobné stretnutie s vybranými kandidátmi.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo / OBCHOD

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

* veríte, že existuje dobrý obchod, prospešný pre všetkých zúčastnených
* máte pozitívny vzťah k prírode a poľnohospodárstvu
* chceme vyzreté osobnosti
* majte chuť a motiváciu samostatne pracovať
* majte vysokú úroveň sebadisciplíny
* buďte skúsenými vodičmi, budete veľa na cestách
* ľahko komunikujte s novými ľuďmi
* majte schopnosti budovať dlhodobé vzťahy
* majte logické uvažovanie
* buďte sami sebou
* majte zmysel pre humor

Galleko SK s. r. o. vyrába a predáva vlastnú exkluzívnu značku protistresového systému GALLEKO® do poľnohospodárskych plodín. Prípravky GALLEKO ® svojimi účinkami významným spôsobom pozitívne ovplyvňujú nielen veľkosť výnosu, ale aj kvalitatívne parametre produkcie. Zaoberáme sa vývojom, výrobou a distribúciou vlastnej značky Galleko a úspešne pôsobíme i v Českej republike.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4057879  Dátum zverejnenia: 7.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac