Technický a výrobný pracovník

Galleko SK s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
február 2021
750 - 1 000 EUR/mesiacMzda pozostáva zo základnej mzdy 750 Eur PLUS osobné ohodnotenie vo výške 0 - 30% v závislosti na kvalite práce a plnení pracovných úloh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* manuálna práca vo výrobe kvapalných prípravkov do poľnohospodárstva
(výroba, plnenie, balenie, etiketovanie)
* zabezpečovanie rozvozu tovaru v rámci SR a ČR
* uskutočňovanie služobných ciest (osobným vozidlom i dodávkou)
* práca v sklade, manipulácia s tovarom
* vypisovanie skladovej dokumentácie
* vedenie súvisiacej administratívy
* komunikácia s našimi obchodnými zástupcami
* komunikácia s našimi klientami

* práca v malej stabilnej firme, ktorá pôsobí na trhu viac ako 12 rokov
* stravné lístky/cestovné náhrady
* platené nadčasy v súlade s legislatívou
* mobilný telefón a služobný počítač
* týždeň voľna nad rámec dovolenky
* účasť na firemných pobytových akciách

Zašlite nám svoj profesný živopis (motivačný list) a my sa Vám v každom prípade určite čo najskôr ozveme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Férový postoj k práci, organizačné schopnosti, dodržiavanie dohodnutých pravidiel, schopnosť logického myslenia, komunikatívnosť.

Čo neviete Vás radi naučíme!

Najdôležitejšia je však chuť pracovať, byť aktívnym a platným členom tímu :-).

Galleko SK s. r. o. vyrába a predáva vlastnú exkluzívnu značku protistresového systému GALLEKO® do poľnohospodárskych plodín. Prípravky GALLEKO ® svojimi účinkami významným spôsobom pozitívne ovplyvňujú nielen veľkosť výnosu, ale aj kvalitatívne parametre produkcie. Zaoberáme sa vývojom, výrobou a distribúciou vlastnej značky Galleko a úspešne pôsobíme i v Českej republike.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4025145  Dátum zverejnenia: 26.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac