Účtovník

GALLAX, s. r. o.

Miesto práce
Športová 30, Veľký Biel
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie účtovníctva spoločnosti v súlade so zákonom o účtovníctve a platnými právnymi normami
• Evidencia a kontrola účtovných dokladov
• Zostavovanie platobných príkazov
• Spracovanie došlých faktúr, kontrola ich formálnej stránky a následné zaúčtovanie v systéme účtovníctva
• Vystavovanie vyšlých faktúr na základe predajných objednávok a ich doručenie zákazníkom
• Prehľadné vedenie a archivovanie príslušnej dokumentácie
• Príprava a spracovanie mesačných daňových priznaní DPH
• Príprava a spracovanie daňových priznaní pre daň z príjmov, daň z motorových vozidiel
• Overovanie správnosti aplikácie účtovných a daňových zákonov a interných predpisov
• Mzdová agenda
• Komunikácia s daňovým úradom, zdravotnými poisťovňami, sociálnou poisťovňou
• Aktívna participácia na zavádzaní, navrhovaní a zlepšovaní kontrolných mechanizmov a opatrení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Stavebná spoločnosť

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4743364  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac