Údržbár

GALLA centrum s.r.o.

Miesto práce
Študentská 1, 040 01 Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 700€ + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie údržby, opráv a bezproblémového fungovania technického zabezpečenia budov
- znalosť vodoinštalatérskych, murárskych, údržbárskych a iných pomocných prác podľa potreby
- elektrorevízie ručného náradia
- obsluha vykurovania- základná obsluha plynových kotlov
- ručné čistenie komunikácií a plôch, ošetrovanie verejnej zelene- kosenie
- v zime- zimná údržba chodníkov a parkoviska
- montáž, zapájanie, rekonštrukcia elektrických rozvodov v budove
- vykonávanie nenáročných prác rôzneho charakteru

- stabilná pracovná doba
- stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske,elektrotechnické,technické,stavebné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- elektrotechnické vzdelanie- platné osvedčenie- § 22- samostatný elektrotechnik- výhodou
- zváračský preukaz- výhodou
- samostatnosť, ochota pracovať- aktívny prístup, zodpovednosť,..

Spoločnosť sa zaoberá prenájmom obchodných, skladových, kancelárskych priestorov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3336665  Dátum zverejnenia: 8.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 700€ + odmeny