Obchodný zástupca

Galileo Corporation s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Full-time, celá SR
Hľadáme obchodného zástupcu, ktorý by doplnil náš dvadsaťčlenný obchodný team. Galileo Corporation s.r.o. je na trhu už 19 rokov a zažíva stabilný rast. Našim cieľom je pomoc obciam a mestám s digitalizáciou a uľahčiť komunikáciu vedeniu obce či mesta s občanmi.
ČO JE NÁPLŇOU PRÁCE V 5 BODOCH
1. Osobne navštevovať a komunikovať so súčasnými i novými zákazníkmi (obce, mestá, školy, škôlky, príspevkové organizácie).
2. Prezentovať a ponúkať naše produkty prispôsobené presne potrebám obcí a miest (sme líder na trhu).
• webové stránky, mobilné aplikácie
• elektronické úradné dosky, informačné kiosky
• ďalšie riešenie pre komunikáciu s občanmi z nášho ekosystému
3. Pripraviť zákazníkovi ponuku a uzavrieť obchod.
• Ponuka našich produktov aj cenotvorba je presne prispôsobená potrebám obcí, miest a ďalším inštitúciám
• Budeš mať k dispozícii asistenta / ku, ktorá pomôže so všetkou operatívou (napr. prípravou ponúk)
4. Budovať vzťah so zákazníkom a byť mu podporou. Pravidelne prichádzame s novými vylepšeniami, rozšíreniami a službami.
5. Byť v tíme jeden pre druhého. Ako team sa staráme o 4000 zákazníkov a vzájomná podpora, dobrá kultúra, školenia a tímová práca je pre nás základom.
ČÍM JE PRÁCA U NÁS CHARAKTERISTICKÁ
1. Sme jednotka na trhu so stabilným zázemím + ponúkame kvalitný produkt / službu
2. Uľahčíme začiatok spolupráce
• Finančný príspevok na rozjazd
• Zaškolenie a odovzdanie vedomostí o trhu a produkte
3. Nadštandardné pracovné vybavenie a zázemie
• Automobil Škoda Octavia aj na súkromné účely
• Telefón iPhone alebo Samsung
• Notebook
• Tankovacia karta
• Asistent / ka pre riešenie operatívy
4. Férové platové ohodnotenie
• Zárobok podľa výsledku
• Dosiahnuť na 4000 eur / mesiac a viac je reálne možné a to s bežnou pracovnou dobou
AKO SI ŤA PREDSTAVUJEME?
1. Samostatný / á, spoľahlivý / á, pracovitý / á. Vodičský preukaz B, schopnosť počúvať a konať proaktívne. Proste obchodník.
2. Chuť byť hodnotený / a podľa výsledkov.
3. Radosť z práce v stabilnom kolektíve, ktorý si dôveruje, vždy sa podporuje a ponúkne pomoc za každej situácie.
Miesto výkonu práce: celá SR alebo podľa dohody
Nástup: ihneď alebo dohodou

• Notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Galileo Corporation s.r.o. pôsobí na česko-slovenskom trhu už viac ako 21 rokov a naše služby využíva viac ako 5000 zákazníkov z prostredia samospráv. Poďte s nami pomôcť obciam, mestám, školám a príspevkovým organizáciám s digitalizáciou prostredníctvom webových stránok, mobilných aplikácií či digitálnych úradných tabúľ - www.igalileo.sk
ID: 4173698  Dátum zverejnenia: 1.10.2021