750 - 1 150 EUR

Administratívny pracovník

GALIJA COLOR s.r.o.

Miesto práce
Rastislavova, Lužianky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna podpora jednotlivých zložiek manažmentu.
Administratívna a organizačná podpora pre vedenie spoločnosti.
Komunikovanie s internými, externými partnermi, štátnymi inštitúciami a jednotlivými oddeleniami spoločnosti.
Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie.
Evidovanie prijatej a odoslanej korešpondencie
Práca s interným informačným systémom spoločnosti.
Zabezpečovanie bežných kancelárskych potrieb a pracovných pomôcok.
Obsluha bežných kancelárskych zariadení (počítač, fax, kopírka).
Spracovávanie rôznych podkladov pre nadriadených pracovníkov.
Komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a externými partnermi.
Zodpovednosť za zverenú hotovosť, vklady a výbery finančných prostriedkov z bánk.
Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia.
Participovanie na zabezpečovaní kultúrnych, športových a firemných podujatí.
Zabezpečovanie chodu kancelárie z personálneho, organizačného a technického hľadiska.
Koordinovanie činnosti podriadených pracovníkov v kancelárii.
Zabezpečovanie servisu, reklamácií, výmeny a modernizácie jednotlivých hnuteľných a nehnuteľných častí majetku.
Spravovanie vozového parku spoločnosti.
Zodpovedanie za nákup kancelárskych potrieb, občerstvenia a vybavenia kancelárií.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

750 Eur/mesiac + prémie

Služobné auto, mobilný telefón, notebook

Informácie o výberovom konaní

Požadované dokumenty:
životopis v SJ
sprievodný-motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

veľkoobchod s farbami

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - expert
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Skladové hospodárstvo - expert
Pokladňa - expert
Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Vodičský preukaz

A

Počet rokov praxe

3

ochota učiť sa, samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom

Spoločnosť zaoberajúca sa dovozom a predajom tekutých a práškových priemyselných farieb, spotrebného materiálu a technológie pre lakovne a poskytovaním komplexných odborných poradenských služieb súvisiacich s povrchovou úpravou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Rastislavova 252
95141 Lužianky

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriel Jaklovský
Tel.: +421917202306
E-mail: poslať životopis
ID: 3757670   Dátum zverejnenia: 8.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 Eur/mesiac + prémie