Recepčná

Galéria Nedbalka, n.o.

Miesto práce
Nedbalova 17, 811 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
september 2023
900 - 1 100 EUR/mesiacPo skončení skúšobnej doby zvýšenie platu na 1100€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Predaj vstupeniek, kníh a katalógov Galérie Nedbalka, obsluha elektronickej registračnej pokladne, každodenná uzávierka, poskytovanie všeobecných informácií o návšteve Galérie Nedbalka a poskytovanie základných informácií o jednotlivých poschodiach stálej expozície a aktuálnej výstave v Galérii Nedbalka, zabezpečenie šatňovej služby podľa potreby návštevníkov Galérie Nedbalka, telefonické poskytovanie základných informácií pre návštevníkov Galérie Nedbalka na zverejnenom všeobecnom telefónnom čísle do Galérie Nedbalka. Sprievody stálou expozíciou v anglickom jazyku. Fakturácie a správa sociálnych sieti.

2. Predaj nápojov a drobného občerstvenia v priestoroch kaviarne Galérie Nedbalka na prvom poschodí, prevádzka kaviarne a artshopu vrátane obsluhy elektronickej registračnej pokladne, každodennej uzávierky a sledovania a objednávania zásob nápojov a drobného občerstvenia, udržovanie čistoty a poriadku v priestoroch kaviarne mimo pravidelnej upratovacej služby a dohľad nad príručnou knižnicou v kaviarni. Riadiť sa pokynmi nadriadeného.

3. týždenný pracovný čas Zamestnanca je 30 hodín, pričom pracovný čas v priebehu 24 hodín je dohodnutý v trvaní 6 hodín, rozvrhnutý na jednotlivé týždne (vrátane sobôt, nedieľ a sviatkov), vždy v dňoch utorok až nedeľa každého týždňa, a to v zmysle harmonogramov pracovných zmien nariadených Zamestnávateľom. Pracovný čas je pevne rozvrhnutý, a to so začiatkom pracovného času o 13.00 hod. a koncom pracovného času spravidla o 19.00 hod. toho ktorého dňa, ak Zamestnávateľ neoznámi Zamestnancovi iné rozvrhnutie pracovného času najmenej týždeň vopred a s platnosťou najmenej na týždeň.

práca na TPP so skráteným pracovným časom cca 120 hodin mesačne, príjemný pracovný kolektív, dlhodobá spolupráca
vhodné aj pre dôchodcu na skrátený pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zručnosť, zmysel pre poriadok, bezúhonnosť, znalosť práce s PC a ovládanie anglického jazyka je nutnosť

Poslaním Galérie Nedbalka je poskytnúť všetkým záujemcom o výtvarné umenie možnosť zoznámiť sa s dielami najvýznamnejších umelcov tvoriacich na Slovensku od konca 19. storočia až po súčasnosť. Myšlienka založiť neziskovú organizáciu, ktorá by sa venovala týmto aktivitám, vznikla len pred niekoľkými rokmi a pomerne rýchlo sa začala transformovať do reálneho projektu. Prispel k tomu tím ľudí, ktorí sa jej s nadšením chopili a za krátky čas nielenže vybudovali kvalitnú zbierku výtvarného umenia, ale vytvorili aj podmienky na jej profesionálne umiestnenie v budove, ktorá dnes, po celkovej rekonštrukcii, patrí k najkrajším stavbám tohto typu na Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4515807  Dátum zverejnenia: 8.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac