Galerijný/á pedagóg/pedagogička - výtvarník/čka

Galéria mesta Bratislavy

Františkánske námestie, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
904 - 1 200 EUR/mesiacV súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z . o odmeňovaní vo verejnom záujme v závislosti od dĺžky praxe, PT 8. Funkčný plat bude zodpovedať plneniu predpísaných kvalifikačných a odborných predpokladov vrátane skutočnej praxe uchádzača/ky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- úväzok je 80% (30 hod. týždenne v priemere)
- tvorí koncepciu a metodiku vzdelávacích programov, vykonáva odborno-metodickú činnosť galerijného pedagóga, samostatne a kompletne realizuje projekty vzdelávacej činnosti na celoštátnej úrovni;
- koordinuje vzdelávacie programy pre rodiny, workshopy pre verejnosť a denný letný tábor pre deti
- podieľa sa na metodickom vypracovávaní výtvarných častí vzdelávacích programov
- metodicky vedie externé výtvarničky/-kov
- spolupracuje so školami a ďalšími výchovno-vzdelávacími organizáciami;
- vypracúva podklady na dotácie a sponzorské príspevky a spolupracuje pri ich zúčtovaní
- pripravuje podklady pre aktualizáciu webovej stránky GMB v súvislosti s aktivitami vzdelávacieho oddelenia
- podieľa sa na koordinácii materiálového zabezpečenia a vybavenia ateliérov.
- podieľa sa na vytváraní edukačných materiálov k výstavám a stálym expozíciám (aktívne listy, metodické materiály pre pedagogickú podporu...)

- zvýšenie dovolenky podľa KZVS (4 dni pri 80% úväzku)
- po uplynutí skúšobnej doby sick day (3 dni/rok)
- po uplynutí skúšobnej doby príležitosný výkon práce z domu (max 4 dni/mesiac)
- po skúšobnej dobe možnosť zapojiť sa do programu MULTI-SPORT
- po uplynutí 12 mesiacov PP - príspevok na DDS od zamestnávateľa
- po uplynutí 24 mesiacov PP - príspevok na rekreáciu

Na pozíciu reagujte prostredníctvom profesia.sk zaslaním motivačného listu a životopisu. Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

● výtvarné umenie, dizajn; ● pedagogické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Všeobecný kultúrny a spoločenský rozhľad, tvorivosť, manuálna zručnosť, znalosť materiálov a techník, skúsenosti s prácou so skupinou, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, komunikatívnosť a nadšenie pre sprístupňovanie umeleckých diel rôznym vekovým skupinám. Záujem o nové média a trendy vo vzdelávaní.

Galéria mesta Bratislavy-prispevková organizácia
- zbierková a galerijná činnosť, realizácia výstav
ID: 4748909  Dátum zverejnenia: 14.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 904 EUR/mesiac