Elektrikár, technik

Galéria mesta Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
950 EUR/mesiacV súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z . o odmeňovaní vo verejnom záujme v závislosti od dĺžky praxe. Funkčný plat bude zodpovedať plneniu predpísaných kvalifikačných a odborných predpokladov vrátane skutočnej praxe uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Vykonáva kontrolu a menšie opravy elektrických silnoprúdových a slaboprúdových rozvodov a zariadení. Zodpovedá za ich technický stav v zmysle platných noriem.
2. Vykonáva pravidelnú kontrolu elektrických spotrebičov a zabezpečuje ich údržbu a opravu. O vykonanej kontrole vedie príslušnú evidenciu.
3. Vykonáva a zabezpečuje odstraňovanie nedostatkov z revízií elektrických zariadení v stanovených termínoch.
4. Vykonáva mesačné kontroly EPS v súlade s platnými predpismi a zaznamenáva ich priebeh do knihy EPS.
5. Vedie písomnú evidenciu pohybu el. majetku GMB /ozvučovacia technika, video, TV, rádio, predlžovacie káble, prenosné osvetľovacie telesá/.
6. Vedie písomnú evidenciu dopĺňaného elektroinštalačného materiálu /žiarovky, káble, osvetľovacie telesá, batérie/,.
7. Podľa pokynov kurátorov výstav zabezpečuje osvietenie exponátov. Zaškoľuje dozor na obsluhu technického zariadenia použitého pri výstavách.
8. Zúčastňuje sa vernisáží a akcií GMB
9. Dodržiava požiarny štatút GMB v rozsahu z neho vyplývajúcich povinností a jeho pracovného zaradenia.
10. Pracovník sa týmto zaväzuje k dodržiavaniu „Etického kódexu povolania“ Medzi národnej rady múzeí ICOM.
11. Zapájanie prezentačnej techniky (diaprojektor, PC, reproduktory, mikrofón a pod.) a jej príslušenstva k akciám ako sú verejné premietania, koncerty, prezentácie, vernisáže, prednášky a pod. a zabezpečenie technickej podpory počas týchto akcií obsluhou.
12. Asistencia pri inštaláciách výstav, ktoré sú náročné na prezentačnú techniku a diela audiovizuálneho charakteru a komunikácia s autorom takéhoto diela za účelom školenia sa na jeho obsluhu. Osvetľovanie vystavených diel na základe požiadaviek kurátora výstavy, alebo autora.
13. Manažment prezentačnej techniky, ktorej je správcom – t. j. zabezpečuje výdaj kolegom, sleduje jej technický stav a zabezpečuje podľa potreby servis, kúpu novej prezentačnej techniky a jej príslušenstva.
14. Školenie zamestnancov GMB k spúšťaniu prezentačnej techniky a diel audiovizuálneho charakteru (najmä dozor vo výstavných priestoroch).
15. Aktívna komunikácia so zamestnancami GMB zabezpečujúci akcie (najmä z odd. produkcie a tvorby programov a výstav), konzultovanie a zapracovávanie ich požiadaviek na prezentačnú techniku do svojho plánu prác a manažuje si svoj pracovný čas tak, aby boli tieto požiadavky zabezpečené a mal zároveň naplnený pracovný fond.
16. Zabezpečovanie technickej podpory zamestnancom GMB pri kúpe prezentačnej techniky formou konzultácii vhodného produktu.
17. Komunikácia s prezentačným technikom, údržbárom, technikmi výstav a externým IT technikom na zabezpečenie prevádzky GMB podľa potrieb.
18. Vykonáva aj iné práce na základe pokynov a príkazov nadriadených zamestnancov.

Popri práci v príjemnom a podporujúcom tíme a profesionálnom a korektnom prístupe zamestnávateľa ponúkame:
• pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou predĺženia po 1 roku na dobu neurčitú,
• pracovný čas 37,5 hod.
• pružný pracovný čas.
• 5 dní dovolenky naviac,
• 3 dni „sickday“,
• možnosť ďalšieho odborného vzdelávania,
• príspevok zamestnávateľa na stravovanie,
• príspevok zamestnávateľa na DDS vo výške 3% po 1 roku trvania pracovného pomeru

Naša adresa: 815 35 Bratislava, Františkánske nám. 11, Mirbachov palác.
Na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači, ktorí spĺňajú požadované predpoklady.
Žiadosti spolu s profesijným životopisom zasielajte najneskôr do 22.2.2022

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

• samostatnosť
• zručnosť
• precíznosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
• pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
• tímový hráč

Galéria mesta Bratislavy-prispevková organizácia
- zbierková a galerijná činnosť, realizácia výstav
ID: 4219762  Dátum zverejnenia: 8.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac