Riaditeľ úseku marketingu a komunikácie

Galéria mesta Bratislavy

Galéria mesta Bratislavy, Františkánske námestie, Staré Mesto
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacV súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z . o odmeňovaní vo verejnom záujme v závislosti od dĺžky praxe, minimálne PT 9: od 1300 Eur. Funkčný plat bude zodpovedať plneniu predpísaných kvalifikačných a odborných predpokladov vrátane skutočnej praxe uchádzača/uchádzačky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– riadenie úseku marketingu a komunikácie;
– tvorba a implementácia marketingovej a komunikačnej stratégie v súlade s novou koncepciou rozvoja GMB (vymedzenie cieľov, stanovenie hodnotiaceho mechanizmu, tvorba metodík zberu dát a pod.);
– tvorba atraktívnej značky GMB a pozitívneho imidžu inštitúcie;
– tvorba marketingových vzťahov s odbornou a širokou verejnosťou;
– budovanie vzťahu s domácimi a zahraničnými médiami a uzatváranie mediálnych partnerstiev;
– budovanie vzťahu so súkromným sektorom (sponzori, partneri a pod.);
– monitoring mediálnych ohlasov a spracovanie mediálnych analýz;
– aktívna účasť na kreatívnom riešení mediálnych kampaní a implementácia trendov online marketingu;
– aktívna účasť na tvorbe výstavného plánu, programovej dramaturgie a dramaturgie vzdelávacích programov;
– tvorba rozpočtu zvereného úseku.

Hlavný pracovný pomer. Pracovná doba 37,5 hodiny týždenne. GMB na základe kolektívnej zmluvy uplatňuje pružný pracovný čas (základný pracovný čas je od 9.00 h – 14.00 h). Základná výmera dovolenky je 5 týždňov.
Ďalšie pracovné benefity:
– korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa;
– možnosť ďalšieho odborného vzdelávania;
– príspevok zamestnávateľa na stravné lístky;
– práca v atraktívnych, historických priestoroch v centre mesta.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
V prípade záujmu o účasť vo výberovom konaní prosíme o zaslanie podkladov e-mailom na [email protected] do 30.11. 2020 . Uchádzačov/uchádzačky bude posudzovať interná komisia organizácie.

1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania – motivačný list;
2. Štruktúrovaný životopis;
3. Zoznam a krátky popis troch realizovaných komunikačných kampaní (max. 2 NS);
4. Sken dokladu o dosiahnutom vzdelaní;
5. Súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.
Uchádzač/uchádzačka sú povinní zaslať každý dokument zvlášť formou výlučne vo formáte PDF.
Prípadné otázky prosím adresujte emailom na: [email protected]
Webová stránka organizácie: www.gmb.sk

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (marketingová komunikácia, marketingový manažment) resp. príbuzné disciplíny;

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

dobrá znalosť MS Office - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Digitálny Marketing - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

3

– všeobecný kultúrny a spoločenský rozhľad;
– aktívne aj medzinárodné kontakty v odbore;
– dobrá znalosť MS Office a bežne používaných komunikačných technológií (skúsenosť s tvorbou digitálnych obsahov je výhodou);
– nadštandardný pracovný záujem a identifikácia s inštitúciou;
Osobné spôsobilosti:
samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, časová flexibilita, schopnosť pracovať samostatne aj tímovo, spoľahlivosť, pamäť, sebaistota, sebaovládanie, cieľavedomosť, pozornosť, predstavivosť.

Galéria mesta Bratislavy-prispevková organizácia
- zbierková a galerijná činnosť, realizácia výstav
ID: 3998802  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac