Pokladník

Galéria mesta Bratislavy

Galéria mesta Bratislavy, Františkánske námestie, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
343 - 366 EUR/mesiacK základnej mzde prináležia príplatky za odpracované soboty , nedele a sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj vstupeniek do galérie, propagačných materiálov, kníh a plagátov.

Stabilná práca na skrátený úväzok v príjemnom pracovnom prostredí. Práca vhodná aj pre dôchodcu. Stravné lístky.

Pracuje sa každý druhý týždeň v mesiaci, od utorka do nedele v čase od 11.00 hod.- do 18.00. hod.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

3

Finančná a ekonomická gramotnosť
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovať sa
informačná gramotnosť, spoľahlivosť a flexibilita.

Galéria mesta Bratislavy-prispevková organizácia
- zbierková a galerijná činnosť, realizácia výstav
ID: 3761376  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 343 EUR/mesiac