Node.js engineer: Vývoj backend – Javascript, Node.js, Express.js, MongoDB

Galeon

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
5 000 - 6 000 EUR/mesiacodmena na faktúru. +13. plat: 3000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Hľadáme skúsených softvérových inžinierov, ktorí posilnia náš vývojársky tým vo firme Galeon, ktorá pracuje na vývoji nemocničného softwaru.
• Vývojársky team sa nachádza na Slovensku.
• Hlavný komunikačný jazyk je angličtina.

• Hľadáme skúseného človeka, ktorý má skúsenosti s programovaním aplikácií a vie pracovať samostatne, proaktívne pristupovať k výzvam a navrhovať riešenia. Minimálne 4 roky skúseností s Node.js na komerčnom projekte.

Technológie:
- Dev stack: Nodejs, Javascript, Express.js, MongoDB
- Test stack: Mocha, Chai, Supertest

Web: https://www.galeon.care/
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/galeon-care

• full-remote
• 25 dní do roka platenej dovolenky aj na IČO
• 10 sick days
• Extra voľné dni v prípade špeciálnych príležitostí: svadba, narodenie dieťaťa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Franczúsko-slovenská firma, ktorá od roku 2016 buduje software pre zdravotníctvo.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4506545  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac