React.js engineer / Node.js engineer

Galeon

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
5 000 - 6 000 EUR/mesiacna faktúru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Hľadáme skúsených softvérových inžinierov, ktorí posilnia náš vývojársky team vo firme Galeon, ktorá sa od roku 2016 špecializuje na vývoj nemocničného softwaru v úzkej spolupráci s doktormi a personálom nemocnice.

• Aktuálne pracujeme s 10 francúzskymi nemocnicami, ďalšie nemocnice a funkčné moduly budú pribúdať. Celý vývojársky team sa zatiaľ nachádza na Slovensku.

• Sústreďujeme sa na efektívne rozhranie a dobre štrukturované dáta, na základe ktorých vieme pomáhať doktorom v každodennej práci, vylepšovať procesy v nemocniciach a tiež podporovať medicínske výskumy.

• Náplň práce: Tvorba nových modulov, rozširovanie existujúcich. Pridávanie aplikačnej logiky pre rôzne use-casy v zdravotníctve.

• Otvárame 2 pozície:
1) React.js engineer: Vývoj frontend – React.js, Javascript, Material-UI
2) Node.js engineer: Vývoj backend – Node.js, Express.js, MongoDB

• Hlavný komunikačný jazyk je angličtina, vývojový team sa sústreďuje na Slovensku. Sme remote-first, prípadne možnosť stretávania sa v Coworking Šaľa.

• možnosť full-remote, flexibilný pracovný čas
• 25 dní do roka platenej dovolenky aj na IČO
• 10 sick days
• extra voľné dni v prípade špeciálnych príležitostí: svadba, narodenie
• poskytnutie firemného laptopu v prípade potreby
• koncoročný bonus 3000€

• Možnosť cestovať do Francúzska (Annecy) na teamové stretnutia.
• Podieľanie sa na fungovaní firmy vďaka malému teamu

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu prosím píšte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
ReactJS - Pokročilý
Programátor - Expert
Node.js - Pokročilý

• Hľadáme skúseného človeka, ktorý má skúsenosti s programovaním aplikácií, vývojom webových aplikácií, vie pracovať samostatne, proaktívne pristupovať k výzvam a navrhovať riešenia

Franczúsko-slovenská firma, ktorá od roku 2016 buduje software pre zdravotníctvo.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4379160  Dátum zverejnenia: 9.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 000 EUR/mesiac