React.js engineer

Galeon

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
4 000 - 5 000 EUR/mesiacna faktúru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Do našej francúzsko-slovenskej firmy hľadáme na dlhodobú spoluprácu developerov, ktorých by zaujímala oblasť zdravotníctva.

• Jedná sa o produkt, ktorý pomáha doktorom vo francúzsku menežovať konzultácie, zákroky, hospitalizácie, pacientom poskytuje rozhranie na správu ich medicínskych dát.
• Cloudové riešenie je postavané na NodeJS, MongoDB, ReactJS. Dôraz kladieme na dobre štrukturované medicínske dáta, funkčnosť a efektívnosť aplikácie, svižný backend aj frontend, optimalizovaný na špecifické použitia v zdravotníctve.

• Na frontende s React.js používame meterial-ui framework, vďaka ktorému netreba veľa času strácať na ladení CSSka.
• Naopak, veľká časť práce sa práve sústreďuje na vytváranie aplikačnej logiky. Kde vyrábame komponenty, formuláre, moduly na rôzne use-casy v zdravotníctve.
• Kto sa na to cíti, sa môže zapojiť aj pri definovaní API, štruktúry DB, vylepšovaní infraštruktúry.

• Hlavný komunikačný jazyk je angličtina, development team sa sústreďuje na slovensku.
• Možnosť stretávania sa v Coworking Šaľa.

• možnosť full-remote
• flexibilný pracovný čas
• 25 dní do roka platená dovolenka aj na IČO
• extra voľné dni v prípade špeciálnych príležitostí: svadba, narodenie
• sick-days
• poskytnutie firemného laptopu v prípade potreby
• podiel na úspechu spoločnosti cez tokeny (blockchain) - na konci roka bonus v hodnote 3000€ v podobe Galeon tokenov.

• Možnosť cestovať do Francúzska na teamové stretnutia.
• Podieľanie sa na fungovaní firmy vďaka malému teamu.
• Startupová atmosféra bez neduhov korporátu.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu, píšte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
Web development - Pokročilý
ReactJS - Pokročilý
Programátor - Expert

• Hľadáme skúseného človeka, ktorý má skúsenosti s programovaním aplikácií, vývojom webových aplikácií, vie pracovať samostatne a proaktívne pristupovať k výzvam a navrhovať riešenia
• Skúsenosti s React sú veľmi vítané, ale pozícia je vhodná aj pre ľudí, ktorí sú ochotní znalosti v React prehĺbiť.

Franczúsko-slovenská firma, ktorá od roku 2016 buduje software pre zdravotníctvo.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4242122  Dátum zverejnenia: 3.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac