Aktívny predajca v optike

Galaxy Optical Services Limited

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
850eur fix + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád sa rozprávaš s ľuďmi?
Úsmev je tvoj denný "oblek" do práce?
Máš dynamického ducha?
...a prípadné otázky riešiš s chladnou hlavou?

Ak si na väčšinu otázok odpovadal ÁNO, tak hľadáme práve teba. :)

Očná optika FUTUREVISION hľadá ambicióznych kolegov pre svoju prevádzku v Bratislave na adrese "TESCO" - Panónska cesta 25.

Hľadáme kolegov, ktorí nám pomôžu nájsť pre našich zákaznikov tie správne okuliare či ďalšie produkty a služby, aby od nás odchádzali s úsmevom a stále sa radi vracali.

Preto sa snažíme denne poskytovať výnimočný zákaznícky servis a vždy zabezpečit špičkovú starostlivosť o zákazníka.

Ako asistent predaja v očnej optike budeš zabezpečovať skvelý prvý dojem a celkovú pozitívnu skúsenosť zákazníka na našej prevádzke. Dosiahneme to pomocou načúvania potrebám zákazníka, poskytovaním špičkového zákaznického servisu, odborného poradenstva (po zaškolení) a starostlivosťou o zákazníka po zakúpení produktov v našej očnej optike. Naši asistenti sa nehanbia osloviť s našou ponukou aj potenciálnych zákazníkov, návštevníkov nákupného centra, v ktorom sa nachádzame.

Ak budeš v práci šikovný, odrazí sa to aj na tvojej výplate. Takisto budeš s radosťou oboznamovať zákazníkov o naších skvelých produktoch, ich benefitoch a prebiehajúcich akciách.

Nemusíš sa báť, ak si v optike pred tým nepracoval. My ti radi zabezpečíme úvodné školenie a takisto neustály rozvoj vedmostí a predajných zručností potrebných pre efektívne zvládanie pozície asistenta predaja v očnej optike. Tiež sa veľmi radi zaslužíme o tvoj rast - či už osobnostný alebo kariérny.

Pracujeme na zmeny, metódou krátky/dlhý týždeň, v kombinácii s 8-hodinovými zmenami. Otvorené máme denne od 8 - 20 hod. a v nedeľu od 11 -18 hod., cez sviatky máme zatvorené. Podporujeme aj rotáciu kolegov v prípade potreby aj na iné pobočky v rámci Bratislavy.

- dosiahnuteľné vysoké motivačné ohodnotenie
- možný kariérny rast
- úvodné školenie a priebežné tréningy
- okuliare zdarma
- zvýhodnené ceny na všetky produkty
- korektný prístup zahraničnej spoločnosti

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis s fotografiou.

Tešíme sa na osobné stretnutie a vopred Vám ďakujeme za Vašu reakciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti s predajom výhodou, taktiež skúsenosti s komunikáciou a oslovovaním zákazníkov, promo akciami či hostesingom
- Prirodzené komunikačné zručnosti, schopnosť osloviť zákazníka aktívne a prilákať aj nových zákazníkov
- Charizmatická osobnosť s pozitívnym prístupom a energiou
- Zmysel pre módu a štýl
- Tímový hráč
- Vedieť oceniť značkové a kvalitné produkty
- Príjemné vystupovanie, pozitívny prístup ku práci
- Predajné a komunikačné zručnosti
- Motivácia, chuť na sebe pracovať a vzdelávať sa
- Ochota pomáhať a riešiť požiadavky naších zákazníkov

Prax v očnej optike je výhodou, nie je však nevyhnutnou podmienkou.

Future Vision je retailovou súčasťou rodiny spoločnosti Galaxy Optical Services. So svojou dlho trvajúcou a stabilnou históriou na trhu očnej optiky vo Veľkej Británii prináša bohaté skúsenosti vo všetkých oblastiach starostlivosti o zákazníka. Future Vision je právom hrdá na to, že ponúka svojím zákazníkom služby najvyššej kvality s použitím najnovších technológii, ktoré sú na trhu dostupné. Všetci pracovníci Future Vision sú profesionálne zaškolení a nadšení ponúkať naším klientom najvhodnejší produkt za najvýhodnejšiu cenu. Future Vision ponúka výhradne produkty najvyššej kvality, jednoduchú a zrozumiteľnú cenovú ponuku a zároveň prináša mix medzinárodných dizajnérskych a módnych štýlov svojím zákazníkom za najvýhodnejšie ceny na trhu. Future Vision aktuálne expanduje a hľadá vysoko motivovaných ľudí plných entuziazmu, ktorí sa pripoja k nášmu tímu.

www.futurevisioneu.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3224836  Dátum zverejnenia: 5.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850eur fix + bonusy