Можливість для людей з України

Kuchár

GALAXIA s.r.o.

Miesto práce
Námestie Slovenského národného povstania, Krupina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 1 800 EUR/mesiacPolročné a koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovanie všetkých ponúkaných jedál (hlavné jedlá, polievky, šaláty, dressingy, oblohy).
Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
Kontrola kvality hotových jedál.
Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.

Služobné auto, polročné a koncoročné odmeny, prispevky zamestnavatela do dôchodkového piliéru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchár

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť GALAXIA s.r.o. má viac ako 20 ročnú históriu. Denne ponúkame pre našich zákazníkov stravovanie prostredníctvom našej reštaurácie, rozvozom pre jednotlivcov ako aj závodné stravovanie. V našej ponuke môžete nájisť prípravu rôznych rodinnych osláv, svadieb, firemných akcii a mnoho iného.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4590717  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac