Operátor výroby

GALAGRO, s.r.o.

Miesto práce
Kolónia 2834/49, 924 01 Galanta, Trnavský kraj
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
870

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obsluhovanie a sledovanie chodu jedného alebo viacerých strojov výrobnej linky.
• Plnenie strojov surovinami podľa definovaných receptúr a ich odoberanie v prípade zisteného prebytku.
• Kontrolovanie chodu výrobnej linky a výrobkov vizuálne, prípadne pomocou meracích prístrojov.
• Zastavovanie chodu výrobnej linky v prípade vyrobených nepodarkov.
• Zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov, kvality a kvantity vyprodukovaných výrobkov a polotovarov.
• Obsluhovanie strojov, prístrojov a zariadení.
• Kartónovanie zabalených výrobkov.
• Čistenie a údržba výrobných priestorov, výrobnej linky, jej strojov a zariadení

• Práca v novo vybudovanom výrobnom závode
• Moderné technológie
• Dobrý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

potravinársvto

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Dobrý zdravotný stav
• Manuálna zručnosť
• Dôslednosť
• Precíznosť
• Flexibilita
• Oprávnenie na VZV výhodou

Cieľom spoločnosti je rozšírenie a diverzifikácia podnikateľského portfólia, so zameraním na potravinársku výrobu a predaj potravinárskych produktov.

Strategické ciele
• vybudovanie a rozvoj vlastných výrobných priestorov a procesov
• vysoko kvalitná a spoľahlivá výroba produktov
• kontinuálny vývoj nových produktov podľa požiadaviek trhu
• flexibilný a zákaznícky orientovaný predajný tím
• vzájomná úcta, kvalitná a férová spolupráca zamestnancov a partnerov spoločnosti

Bližšie informácie o vízii a poslaní spoločnosti budú vybraným uchádzačom predstavené pri osobnom stretnutí.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Mlynské nivy 42
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3260659   Dátum zverejnenia: 4.12.2017