Bezpečnostný technik, technik PO

GAJOS, s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
01.09.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon činností bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany v zmluvných spoločnostiach
-vypracovávanie a vedenie dokumentácii BOZP a PO
-vykonávanie školení v zmluvných spoločnostiach v uvedených oblastiach
-vykonávanie kontrol, previerok a auditov v spoločnostiach
-vyšetrovanie pracovných úrazov
-zastupovanie spoločností pri kontrole štátnymi orgánmi v zmysle platných predpisov v danej oblasti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

728,00 € ponúkaná čiastka je minimálna na danú pozíciu. Konečná suma závisí od skúseností vybraného uchádzača.

-práca v dynamicky rastúcej spoločnosti
-stabilné pracovné miesto s dlhodobou perspektívou

V prípade splnených požiadaviek a záujmu pracovať v našej spoločnosti, posielajte žiadosť o zamestnanie,štrukturovaný životopis, a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov na [email protected] alebo prostredníctvom www.profesia.sk. Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pozíciu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2019 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

vítaná

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme platné osvedčenia o spôsobilosti na výkon týchto funkcií:
• BT - osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 23 zák.č.124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci, v znení neskorších predpisov
(ABT v zmysle § 24 výhoda)
• Technik PO - osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 11 zák.č.314/2001 Z.z. o ochrane pred požiarmi a § 35 zák.č.121/2002 Z.z. o požiarnej prevencii, v znení neskorších predpisov
• Lektorská spôsobilosť
Okrem osvedčení o odbornej spôsobilosti požadujeme organizačné schopnosti, samostatnosť, flexibilitu, komunikatívnosť, znalosť anglického jazyka

Spoločnosť GAJOS, s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1997 v rámci celej SR.
Poskytované služby:
- bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
- ochrana pred požiarmi
- pracovná zdravotná služba
- životné prostredie
- výchova a vzdelávanie, profesné školenia
- civilná ochrana
- odborné prehliadky a odborné skúšky VTZ
- predaj a servis požiarnych zariadení

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

M.Pišúta 4022
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Škáchová
Tel.: +421905020086
E-mail: poslať životopis
ID: 895018   Dátum zverejnenia: 12.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   728,00 € ponúkaná čiastka je minimálna na danú pozíciu. Konečná suma závisí od skúseností vybraného uchádzača.