Autorizovaný bezpečnostný technik, technik PO

GAJOS, s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
01.02.2020
1 000 EUR/mesiacPonúkaná čiastka je minimálna na danú pozíciu. Konečná suma závisí od skúseností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon činnosti autorizovaného bezpečnostného technika a zároveň technika požiarnej ochrany v zmysle platných predpisov v danej oblasti:
- vypracovávanie a vedenie dokumentácii BOZP a PO
- vypracovávanie a aktualizovanie bezpečných pracovných postupov a inštrukcií
- vykonávanie školení v uvedených oblastiach
- vykonávanie kontrol, previerok a auditov
- šetrenie pracovných úrazov
- zastupovanie zákazníka pri kontrole štátnymi orgánmi v zmysle platných predpisov v danej oblasti

- práca v dynamicky rastúcej spoločnosti
- stabilné pracovné miesto s dlhodobou perspektívou

Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pozíciu. Žiadosť o zamestnanie, štrukturovaný životopis a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

požadovaná prax minimálne 1 rok ako ABT

Požadujeme platné osvedčenia o spôsobilosti na výkon týchto funkcií:
• ABT - osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 24 zák.č.124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci, v znení neskorších predpisov
• Technik PO - osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 11 zák.č.314/2001 Z.z. o ochrane pred požiarmi a § 35 zák.č.121/2002 Z.z. o požiarnej prevencii, v znení neskorších predpisov
• Lektorská spôsobilosť
Okrem osvedčení o odbornej spôsobilosti požadujeme organizačné schopnosti, samostatnosť, flexibilitu, komunikatívnosť, znalosť anglického jazyka

Patríme k popredným poskytovateľom komplexných služieb v oblasti bezpečnosti práce (BOZP) a požiarnej ochrany. Na trhu pôsobíme od roku 1997. Odvtedy stále rastieme a rozširujeme portfólio našich služieb.

Komplexné služby v oblastiach bezpečnosti pri práci (BOZP), ochrany pred požiarmi (OPP) a pracovnej zdravotnej služby poskytujeme v rámci celej SR prostredníctvom našich pobočiek v Bratislave, v Banskej Bystrici, v Považskej Bystrici, v Žiline, v Ružomberku a v Košiciach a taktiež z našej centrály, ktorá sídli v Liptovskom Mikuláši.

Aby sme vyhoveli potrebám našich klientov, zastrešujeme komplexné služby – od nalepenia bezpečnostných značení až po právnu ochranu pri vyhrotení nepredvídateľných udalostí (úrazy, pokuty a pod.). Bezpečné a zdravé právne prostredie je jednou z hlavných priorít našich zákazníkov, preto im garantujeme splnenie všetkých zákonných požiadaviek.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 895018  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac