Bezpečnostný technik/ Technik požiarnej ochrany

GAJOS, s.r.o.

Miesto práce
Mochovce, Kalná nad Hronom
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon činnosti bezpečnostného technika a zároveň technika požiarnej ochrany v zmysle platných predpisov v danej oblasti:
• vypracovávanie a vedenie dokumentácii BOZP a PO
• vykonávanie školení v uvedených oblastiach
• vykonávanie kontrol, previerok a auditov v spoločnostiach
• šetrenie pracovných úrazov
• zastupovanie spoločností pri kontrole štátnymi orgánmi v zmysle platných predpisov v danej oblasti

• práca v dynamicky rastúcej spoločnosti
• stabilné pracovné miesto s dlhodobou perspektívou

Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pozíciu. Žiadosť o zamestnanie, štruktúrovaný životopis a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme platné osvedčenia o spôsobilosti na výkon týchto funkcií:
Bezpečnostný technik - osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 23 zák.č.124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci, v znení neskorších predpisov (ABT v zmysle § 24 výhoda)

Technik PO - osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 11 zák.č.314/2001 Z.z. o ochrane pred požiarmi a § 35 zák.č.121/2002 Z.z. o požiarnej prevencii, v znení neskorších predpisov

Lektorská spôsobilosť

Znalosť oblasti environmentalistiky výhodou

Okrem osvedčení o odbornej spôsobilosti požadujeme organizačné schopnosti, samostatnosť, flexibilitu, komunikatívnosť, znalosť anglického jazyka

Spoločnosť GAJOS, s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1997 v rámci celej SR.
Poskytované služby:
- bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
- ochrana pred požiarmi
- pracovná zdravotná služba
- životné prostredie
- výchova a vzdelávanie, profesné školenia
- civilná ochrana
- odborné prehliadky a odborné skúšky VTZ
- predaj a servis požiarnych zariadení

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

M.Pišúta 4022
031 01 Liptovský Mikuláš
ID: 3353152   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900