Žeriavnik, viazač bremien

GAJOS, s.r.o.

v rámci pôsobenia firmy, okres Žilina, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník bude vykonávať lektorskú činnosť zahrňujúcu:
- školenia obsluhy zdvíhacích zariadení, viazačov bremien
- vedenie evidencie vydaných dokladov a preukazov
- spoluprácu s revíznym technikom pri navrhovaní opatrení bezpečnosti zdvíhacích zariadení

-práca v dynamicky rastúcej spoločnosti
-stabilné pracovné miesto s dlhodobou perspektívou

Ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pozíciu. Žiadosť o zamestnanie, štrukturovaný životopis a súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky

Uchádzač musí byť držiteľom platného preukazu žeriavnika, viazača bremien

Patríme k popredným poskytovateľom komplexných služieb v oblasti bezpečnosti práce (BOZP) a požiarnej ochrany. Na trhu pôsobíme od roku 1997. Odvtedy stále rastieme a rozširujeme portfólio našich služieb.

Komplexné služby v oblastiach bezpečnosti pri práci (BOZP), ochrany pred požiarmi (OPP) a pracovnej zdravotnej služby poskytujeme v rámci celej SR prostredníctvom našich pobočiek v Bratislave, v Banskej Bystrici, v Považskej Bystrici, v Žiline, v Ružomberku a v Košiciach a taktiež z našej centrály, ktorá sídli v Liptovskom Mikuláši.

Aby sme vyhoveli potrebám našich klientov, zastrešujeme komplexné služby – od nalepenia bezpečnostných značení až po právnu ochranu pri vyhrotení nepredvídateľných udalostí (úrazy, pokuty a pod.). Bezpečné a zdravé právne prostredie je jednou z hlavných priorít našich zákazníkov, preto im garantujeme splnenie všetkých zákonných požiadaviek.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1040990  Dátum zverejnenia: 17.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou