Šofér Bratislava

GAFA AUTO, s.r.o.

Miesto práce
Stará Prievozská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Užívaš si jazdu za volantom? Spoj príjemné s užitočným a jazdi pre nás. Ak si skúsený, zodpovedný šofér/šoférka, nič ťa nerozhádže a máš príjemné vystupovanie hľadáme práve teba.

Jazdil by si pre nás v rámci Bratislavy a zásoboval našich veľkoobchodných partnerov 3 x počas dňa, prípadne podľa potreby.

Okrem rozvozu tovaru by si mal/a na starosti aj:

  • Príprava tovaru a plánovanie si rozvozovej trasy na základe prichádzajúcich objednávok
  • Spracovanie hotovostných tržieb od zákazníkov
  • Občasnú výpomoc v sklade
  • Estetickú starostlivosť o pridelené vozidlo.

Tvoju prácu ti bude spríjemňovať skvelé prostredie, priateľskí kolegovia a okrem toho budeš mať množstvo iných benefitov

  • práca v stabilnej a prosperujúcej firme
  • možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
  • zamestnanecké zľavy na tovar
  • vzdelávací program
  • teambuildingy a firemné akcie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť GAFA AUTO vznikla za účelom predaja a distribúcie náhradných dielov pre osobné a úžitkové automobily, prevádzkových kvapalín a olejov, autopríslušenstva a celým sortimentom spojený s motorovými vozidlami a na trhu pôsobíme už viac ako 10 rokov.
V súčasnosti sme jednotkou na slovenskom trhu v internetovom predaji vo svojej oblasti. Dynamicky rastieme a snažíme sa zakladať stratégiu predaja na hodnotách a potrebách našich zákazníkov, a to sa nám darí hlavne vďaka šikovným kolegom, ktorým dávame priestor ukázať svoje silné stránky v príjemnom prostredí so skvelou firemnou kultúrou.
Ponúkame prácu na plný úväzok s plným technickým vybavením, s možnosťou osobného rozvoja a ďalšieho vzdelávania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4827758  Dátum zverejnenia: 12.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac