Referent predaja - vstupný bonus 1500€

GAFA AUTO, s.r.o.

Miesto práce
Vavrečka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 300 - 1 700 EUR/mesiacvstupný bonus 1500€ pre uchádzača so skúsenosťami TECDOC a vyhľadávaním dielov podľa VIN

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný, zodpovedný a rád komunikuješ s ľuďmi? Hľadáme do nášho tímu operátora helpdesku, ktorý nás posilní a prispeje svojou pozitívnou energiou do nášho tímu. Sme dynamický E-commerce , ktorý neustále rastie. Hlavná náplň tvojej práce bude zvyšovanie kvality predaja našich produktov, nadviazanie nových a udržiavanie vzťahov so zákazníkmi, ktorí sa k nám radi vracajú :) Ak si sa našiel v týchto riadkov tak neváhaj a pošli svoj životopis k nám... práca vhodnejšia pre mužov a ženy ktorý majú vzťah k autám :)

Pre uchádzača so skúsenosťami v TECDOC a vyhľadávaním dielov podľa VIN čísla + VSTUPNÝ BONUS 1500€.

Pokiaľ tieto skúsenosti nemáš, nevadí, radi ťa zaškolíme a budeš pracovať u nás v našom tíme HELPDESK GAFA AUTO na adrese Vavrečka 311.

Tvoja náplň práce ;

-Obsluha zákazníkov, komunikácia cez telefón, chat, email, vyhľadávanie dielov a vytváranie objednávok podľa vin čísla a katalógu.

-Spracovanie objednávok, e-mailov.

-Poskytovanie podpory a riešenie konkrétnych problémov zákazníkov cez telefón alebo online (chat, email).

-Dodržiavanie etického kódexu, interných smerníc a štandardov spoločnosti.

Tvoju prácu ti bude spríjemňovať skvelé prostredie, priateľskí kolegovia a okrem toho budeš mať množstvo iných benefitov:
- práca v stabilnej a prosperujúcej firme
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- zamestnanecké zľavy na tovar
- vzdelávací program
- teambuildingy a firemné akcie
- rekreačné pobyty

životopisy zasielajte na [email protected], vybratým uchádzačom sa ozveme, ďakujeme pekne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-ovládanie MS Office (MS Word, Excel, PowerPoint),
-komunikácia
- prax výhodou
-samostatnosť
-flexibilita

Spoločnosť GAFA AUTO vznikla za účelom predaja a distribúcie náhradných dielov pre osobné a úžitkové automobily, prevádzkových kvapalín a olejov, autopríslušenstva a celým sortimentom spojený s motorovými vozidlami a na trhu pôsobíme už viac ako 10 rokov.
V súčasnosti sme jednotkou na slovenskom trhu v internetovom predaji vo svojej oblasti. Dynamicky rastieme a snažíme sa zakladať stratégiu predaja na hodnotách a potrebách našich zákazníkov, a to sa nám darí hlavne vďaka šikovným kolegom, ktorým dávame priestor ukázať svoje silné stránky v príjemnom prostredí so skvelou firemnou kultúrou.
Ponúkame prácu na plný úväzok s plným technickým vybavením, s možnosťou osobného rozvoja a ďalšieho vzdelávania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4094454  Dátum zverejnenia: 11.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac