Team Leader v expedičnom centre

GAFA AUTO, s.r.o.

Miesto práce
Vavrečka
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 200 EUR/mesiac(výška mzdy závisí od skúseností uchádzača),

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou náplňou práce bude:

- zabezpečiť dodržiavanie pracovných procesov
- zavedenie nových pracovných procesov do praxe
- koordinácia dennej operatívy v expedičnom centre
- administratívna práce spojená s pracou
- vyhodnocovanie produktivity, motivovanie a dávanie spätnej väzby členom tímu
- zodpovednosť za KPI v expedičnom centre a ich optlimalizácia
- budeš členom projektového tímu a podieľať sa na nových riešeniach
- zabezpečovať zaškolenie pre nových kolegov v expedičnom centre
- koordinácia rozvozových trás
- správa vozového parku

Tvoju prácu ti bude spríjemňovať skvelé prostredie, priateľský kolegovia a okrem toho budeš mať množstvo iných benefitov:
- práca v stabilnej a prosperujúcej firme
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- zamestnanecké zľavy na tovar
- firemný notebook je samozrejmosťou
- vzdelávací program
- teambuildingy a firemné akcie
- rekreačné pobyty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax na podobnej pozícii min. 2 roky,
- ovládanie MS Office (MS Word, Excel, PowerPoint),
- skúsenosti s vedením tímu ľudí,
- vysoká miera samostatnosti,
- flexibilita,
- zmysel pre detail,

Spoločnosť GAFA AUTO vznikla za účelom predaja a distribúcie náhradných dielov pre osobné a úžitkové automobily, prevádzkových kvapalín a olejov, autopríslušenstva a celým sortimentom spojený s motorovými vozidlami a na trhu pôsobíme už viac ako 10 rokov.
V súčasnosti sme jednotkou na slovenskom trhu v internetovom predaji vo svojej oblasti. Dynamicky rastieme a snažíme sa zakladať stratégiu predaja na hodnotách a potrebách našich zákazníkov, a to sa nám darí hlavne vďaka šikovným kolegom, ktorým dávame priestor ukázať svoje silné stránky v príjemnom prostredí so skvelou firemnou kultúrou.
Ponúkame prácu na plný úväzok s plným technickým vybavením, s možnosťou osobného rozvoja a ďalšieho vzdelávania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4075770  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac