Montážnik samonosných a krílových brán s pohonom- voľné ihneď

Gabriela Vagundová

Miesto práce
Topoľčany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800-1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné montovanie samonosných, krídlových brán, plotových vložiek a bráničiek v rámci SR. Montáž pohonov Came.

- mobil s platinovým paušálom
- firemné vozidlo
- mnoho ďalších benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Technické myslenie, zodpovednosť, flexibilita, schopnosť plniť požadované pracovné úlohy, ochota pracovať nadčas, samostatnosť, manuálna zručnosť, chuť pracovať, prax na obdobnej pozícii výhodou.

Spoločnosť je zameraná na záhradkárske potreby, okrasné dreviny a realizáciu okrasných záhrad. Najlacnejsiedreviny.sk je špecializovaný záhradkársky obchod (eshop) so širokou ponukou potrieb pre záhradkárov a ľudí, ktorí hľadajú rastliny a okrasné dreviny. Obchod je zameraný na predaj sortimentu, ktorý komplexne vyrieši všetky potreby týkajúce sa záhrady. Obchod sa špecializuje aj na veľkoobchod.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3387705  Dátum zverejnenia: 10.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-1400