Можливість для людей з України

Operátor výroby - 2 zmenná prevádzka

Miesto práce
J. Gabora 1, Bánovce nad Bebravou-Dolné Ozorovce
Termín nástupu
ihneď
860 - 1 135 EUR/mesiacvrátane prítomnostnej odmeny + nástupný bonus 300 EUR + 13. a 14. mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu v čistom prostredí?
Radi by ste pracovali v rannej a poobednej zmene?
Chcete dochádzať firemnou autobusovou dopravou a stravovať sa vo firme?

Náplň práce:
• lepenie
• formovanie

Na pracovnú pozíciu vás zaškolíme.

• nástupný bonus 300 EUR
• prítomnostná odmena 50 EUR/mesačne
• 13. a 14. mzda
• náborová odmena za odporučenie zamestnanca 200 EUR
• príspevok pri narodení dieťaťa 100 EUR
• 2 zmenná prevádzka
• čisté pracovné prostredie
• firemná autobusová doprava zo smerov BNB, TO, PD, PE, TN, Handlová a Valaská Belá
• stravovanie vo firme v cene 1,32 EUR
• lekárska starostlivosť a masáže vo firme
• zľavy v podnikových predajniach, permanentky, výlety
• vstupenky na kultúrne a športové podujatia, príspevky na letné tábory pre deti
• istota dlhodobého zamestnania v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti

Budeme sa tešiť na Vaše životopisy, každú žiadosť starostlivo posúdime.
Prísť môžete aj osobne pondelok - štvrtok v čase od 8.00 do 10.30 hod.

Kontaktné údaje:
+421 908 555 552
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• spoľahlivosť
• presnosť
• tímová spolupráca

Rodinná spoločnosť Gabor je výrobca kvalitnej dámskej a pánskej obuvi. Z malej firmy sa za viac ako 100 rokov vyvinula nadnárodná spoločnosť, ktorá v súčasnosti zaujíma poprednú pozíciu medzi európskymi výrobcami obuvi, pričom svoje výrobky predáva po celom svete.

Na Slovensku pôsobíme v Bánovciach nad Bebravou od roku 1996. Sme stabilný zamestnávateľ a už 27 rokov poskytujeme prácu pre viac ako 1.000 ľudí. Naša denná výrobná kapacita je 11.000 párov obuvi a ročný objem výroby je 2,6 miliónov párov topánok.
Našim zamestnancom poskytujeme čisté a moderné pracovné prostredie, prácu máme rozdelenú do 2 zmien. V areáli našej spoločnosti nájdete aj podnikovú predajňu obuvi.
Aktuálne do závodu v Bánovciach nad Bebravou presúvame aj vývoj a výrobu prototypov obuvi z Rosenheimu v Nemecku.
Spoločnosť Gabor patrí v súčasnosti k najvýznamnejším firmám v trenčianskom regióne, zároveň patríme medzi 200 najväčších zamestnávateľov na Slovensku. Našou základnou hodnotou je zodpovedný prístup a tímová spolupráca, na základe ktorej vieme garantovať výrobu slovenskej vysokokvalitnej obuvi s exportom do celého sveta.

Viac informácií o nás nájdete na Facebook stránke Gabor Slovensko https://www.facebook.com/gabor.slovensko

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421908555552
E-mail: poslať životopis
ID: 4283256  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac