700 - 800 EUR

Skladník

Miesto práce
J. Gabora, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho závodu v Bánovciach nad Bebravou hľadáme šikovného kolegu na pozíciu skladník. Medzi hlavné činnosti bude patriť niektorá z nasledujúcich oblastí: vychystávanie materiálu do výroby, práca na vysokozdvižnom vozíku, evidencia a fyzická práca pri vykladaní a nakladaní kamiónov, vstupná kontrola materiálov, ich naskladňovanie, vyskladňovanie či zásobovanie v rámci firmy.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 700,- EUR do 800,- EUR (podľa druhu práce a skúseností) + prítomnostná prémia 50,- EUR + výkonnostná prémia 90,- EUR / štvrťročne

V rámci bohatého sociálneho programu poskytujeme aj letné tábory pre deti, vstupenky na kultúrne a šport. podujatia, permanentky, výlety a zľavy v podnikových predajniach.
Lekársku starostlivosť poskytujeme priamo v našom závode.
Nástup priamo do kmeňového stavu.
13. a 14. mzda, prítomnostná prémia 50€, odmena za doporučenie zamestnanca 200€
Stravovanie priamo v závode v cene 0,98 € / obed / večera.
Autobusová doprava z okresov Bánovce n./B., Topoľčany, Prievidza, Partizánske, Trenčín
Istota dlhodobého zamestnania v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti.

Budeme sa tešiť na Vaše životopisy, každú žiadosť starostlivo posúdime.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Skúsenosti s prácou v sklade a na vysokozdvižnom vozíku s osvedčením sú vítané. Dôležitejšie sú však pre nás osobnostné predpoklady ako samostatnosť, spoľahlivosť a ochota učiť sa nové veci.

Naša spoločnosť je medzinárodným výrobcom módnej dámskej obuvi.
Našim poslaním je napĺňanie vízie "Gabor - najlepšie miesto na prácu" v každodennej praxi.
Viac na Facebook stránke Gabor Bánovce a www.gabor.sk.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Gabor spol. s r.o.
J. Gabora 1
957 01 Bánovce nad Bebravou

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
E-mail: poslať životopis
ID: 3643455   Dátum zverejnenia: 12.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 700,- EUR do 800,- EUR (podľa druhu práce a skúseností) + prítomnostná prémia 50,- EUR + výkonnostná prémia 90,- EUR / štvrťročne