Recepčný/á, Asistent/ka

GA Drilling, a. s.

Miesto práce
Vápenka, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á nám pomôže s organizovaním nášho vnútorného firemného života a bude prvým kontaktom pre všetky naše návštevy.

Hlavné zodpovednosti:

Zodpovedá za hladký chod recepcie vrátane správy e-mailov a kuriérskych služieb
Zabezpečenie tovaru a služieb tak, aby boli firemné priestory plne funkčné
Komplexné zabezpečenie pracovných ciest zamestnancov (ubytovanie, cestovanie - letenky, taxi, atď.) resp. návštev
Zabezpečenie výživy zamestnancov (donášková služba)
Zodpovedá za správu vozového parku
Zabezpečenie vybavenia pracoviska pre nových zamestnancov
Starostlivosť o návštevníkov počas ich prítomnosti v spoločnosti
Spolupráca na organizácii akcií pre zamestnancov
Administratívne podporuje vedenie spoločnosti ako i jednotlivé oddelenia
Spravuje firemnú poštu
Zodpovedá za evidenciu firemných dokumentov a zmlúv

Ponúkame príležitosť:
• BYŤ súčasťou tímu TOP expertov, ktorí vyvíjajú unikátne technologické riešenie, s veľkým dopadom na globálnu energetiku.
• Kooperovať so svetovou ŠPIČKOU.
• Pracovať v príjemnom prostredí, kde vládne tímovosť a neformálna atmosféra a využívať ďalšie výhody ako: sick-day, parkovacie miesto zdarma priamo v areáli, voľná licencia MS Office aj na domáce počítače

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi Vás spoznáme, ak:
- máte ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie
- sa dohovoríte bez problémov v angličtine
- ovládate na primeranej úrovni MS Office
- máte komunikačné a organizačné schopnosti
Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii nie sú podmienkou, rozhodujúca je motivácia :)

Sme hi-tech spoločnosť, ktorá vyvíja prelomovú technológiu PLASMABIT® pre frézovanie a vŕtanie.
V porovnaní so súčasnými technológiami, využívanými v tejto oblasti, prináša PLASMABIT® výrazné úspory času a nákladov. Otvárame nové a široké možnosti pre oblasť geotermálnej energetiky, ťažby ropy a zemného plynu, ale aj pre iné priemyselné odvetvia.
Sme svetovými priekopníkmi v plazmovom frézovaní – náš tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Overujeme možnosti využitia, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte.
Sme členmi medzinárodných organizácií v oblasti energetiky a ropného priemyslu: Decom North Sea, East of England Energy Group (EEEGR), Energy Industry Council (EIC), European Geohermal Energy Council (EGEC) a European Technology Platform on Sustainable Mineral Resources.
V auguste 2019 sme úspešne podstúpili verifikačný audit spoločnosti FPAL Achilles v oblasti zdravia, bezpečnosti, manažmentu kvality a výcviku spôsobilosti.

Prečítajte si náš príbeh vývoja unikátnej slovenskej technológie, ktorý je fascinujúcou ukážkou, čo sa dá dokázať aj vo sfére, ktorá desaťročia odolávala inováciám.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Elena Hudečeková
Tel.: +421910255508
E-mail: poslať životopis
ID: 4420757  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac