Účtovník

GA Drilling, a. s.

Miesto práce
Vápenka 4, Devínska Nová Ves
Termín nástupu
asap
1 600 EUR/mesiacDôkladne posudzujeme žiadosť každého kandidáta. Mzda môže byť upravená v závislosti od Tvojich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládaš podvojné účtovníctvo? Charakterizuje Ťa presnosť a precíznosť? Do tímu hľadáme spoľahlivého a priateľského kolegu/kolegyňu, ktorý bude účtovať, inventarizovať či spracúvať faktúry. Rutina to však určite nebude! Ponúkame prácu v inovatívnej technologickej firme, kde sú veľké výzvy a dynamika ich riešenia každodennou realitou.

Tvojou prácou bude najmä:
Vedenie podvojného účtovníctva spoločností v spolupráci s hlavným účtovníkom
Zabezpečenie riadneho a včasného účtovania prijatých faktúr
Zabezpečenie správnej evidencie strediska a činnosti na základe údajov zo SHP
Spracovanie inventarizácie a inventúry hmotného majetku a skladu
Vedenie pokladní v domácej a/alebo cudzej mene
Účtovanie bankových výpisov, interných dokladov a ostatných záväzkov
Spolupráca pri výkone auditu, daňových kontrol, závierok a príprave podkladov

... a všetko ostatné, čím účtovník trávi svoj pracovný deň.

Ponúkame príležitosť:
• BYŤ súčasťou tímu TOP expertov, ktorí vyvíjajú unikátne technologické riešenie, s veľkým dopadom na globálnu energetiku.
• Kooperovať so svetovou ŠPIČKOU.
• Pracovať v príjemnom prostredí, kde vládne tímovosť a neformálna atmosféra a využívať ďalšie výhody ako: sick-day, parkovacie miesto zdarma priamo v areáli, voľná licencia MS Office aj na domáce počítače

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Radi Ťa spoznáme ak máš:
• ekonomické vzdelanie
• trojročné skúsenosti s podvojným účtovníctvom a vedením pokladne
• pokročilú znalosť anglického jazyka
• výborné vedomosti v účtovných a daňových predpisoch
• skúsenosť s programom Pohoda, SAP B1 výhodou
• veľmi dobre ovládaš prácu s MS Office
• precíznosť, presnosť a zodpovednosť

Sme hi-tech spoločnosť, ktorá vyvíja prelomovú technológiu PLASMABIT® pre frézovanie a vŕtanie.
V porovnaní so súčasnými technológiami, využívanými v tejto oblasti, prináša PLASMABIT® výrazné úspory času a nákladov. Otvárame nové a široké možnosti pre oblasť geotermálnej energetiky, ťažby ropy a zemného plynu, ale aj pre iné priemyselné odvetvia.
Sme svetovými priekopníkmi v plazmovom frézovaní – náš tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Overujeme možnosti využitia, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte.
Sme členmi medzinárodných organizácií v oblasti energetiky a ropného priemyslu: Decom North Sea, East of England Energy Group (EEEGR), Energy Industry Council (EIC), European Geohermal Energy Council (EGEC) a European Technology Platform on Sustainable Mineral Resources.
V auguste 2019 sme úspešne podstúpili verifikačný audit spoločnosti FPAL Achilles v oblasti zdravia, bezpečnosti, manažmentu kvality a výcviku spôsobilosti.

Prečítajte si náš príbeh vývoja unikátnej slovenskej technológie, ktorý je fascinujúcou ukážkou, čo sa dá dokázať aj vo sfére, ktorá desaťročia odolávala inováciám.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4369096  Dátum zverejnenia: 15.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac