Elektrotechnický inžinier

GA Drilling, a. s.

Miesto práce
Priemyselná 5, 917 01 Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacod 1800€ na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho R&D tímu hľadáme kolegu, ktorý sa bude podieľať na riešeniach komplexných problémov v oblasti elektrotechniky.
Ak hľadáš kreatívnu a jedinečnú prácu, si na správnej adrese, daj nám o sebe vedieť.
Do náplne Tvojej práce bude patriť:

• Analyzovať aktuálny stav navrhovaných obvodov, ich použiteľnosť a prípadné nedostatky na základe požiadaviek konkrétneho zariadenia.
• Rýchle aj precízne analýzy relevantných dát z uskutočnených experimentov.
• Vyvíjať elektrotechnické zariadenia v rámci riadiacej a výkonovej elektrotechniky a elektrotechnické obvody pre potreby plazmového generátora.
• Navrhovať obvodové riešenia podľa požiadaviek zariadenia, experimentu a použitej infraštruktúry a potrebné izolačne vlastnosti na základe elektrických požiadaviek konkrétneho zariadenia.
• Simulovať obvodové riešenia vo vhodnom softvérovom prostredí.
• Reportovať nadriadenému a členom tímu stav úloh
• Pripravovať komplexné a kľúčové návrhy elektrických zapojení na základe konzultácie s relevantnými odborníkmi.
• Konzultovať s členmi tímu a zamestnancami z iných oddelení elektrotechnické riešenia pre potreby vývoja technológie.
• Tvoriť dosky plošných spojov vo forme návrhu (aj viacvrstvové).
• Zhromažďovať poznatky a informácie z odborných zdrojov.
• Overovať návrhy obvodového riešenia v rámci budovania prototypu, jeho použiteľnosť a kompatibility s požiadavkami.
• Formulovať krátkodobé ciele v súčinnosti s priamym nadriadeným.
• Kompletizovať projektové podklady.
• Realizovať testovacie procedúry v rámci zvereného diela.

• Práca na vývoji unikátnej technológie s celosvetovým dosahom
• Inšpiratívni kolegovia s koncentráciou know-how z mnohých prírodovedných odvetví
• one to one angličtina
• parkovanie
• Diners club – súkromná kreditná karta s cestovným poistením
• mnohé ďalšie (čerstvé ovocie, sick days, teambuildingy a pod. )

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• VŠ v oblasti elektrotechniky
• Nutnou podmienkou je preukázanie sa platným Osvedčením o odbornej spôsobilosti pracovníka pre činnosť na elektrických zariadeniach - Samostatný elektrotechnik § 22 alebo § 23
• celková dĺžka praxe minimálne 3 roky
• Tímový hráč
• Kreativita, flexibilita
• Samostatnosť, proaktivita, spoľahlivosť

Sme hi-tech spoločnosť, ktorá vyvíja prelomovú technológiu PLASMABIT® pre frézovanie a vŕtanie.
V porovnaní so súčasnými technológiami, využívanými v tejto oblasti, prináša PLASMABIT® výrazné úspory času a nákladov. Otvárame nové a široké možnosti pre oblasť geotermálnej energetiky, ťažby ropy a zemného plynu, ale aj pre iné priemyselné odvetvia.
Sme svetovými priekopníkmi v plazmovom frézovaní – náš tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Overujeme možnosti využitia, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte.
Sme členmi medzinárodných organizácií v oblasti energetiky a ropného priemyslu: Decom North Sea, East of England Energy Group (EEEGR), Energy Industry Council (EIC), European Geohermal Energy Council (EGEC) a European Technology Platform on Sustainable Mineral Resources.
V auguste 2019 sme úspešne podstúpili verifikačný audit spoločnosti FPAL Achilles v oblasti zdravia, bezpečnosti, manažmentu kvality a výcviku spôsobilosti.

Prečítajte si náš príbeh vývoja unikátnej slovenskej technológie, ktorý je fascinujúcou ukážkou, čo sa dá dokázať aj vo sfére, ktorá desaťročia odolávala inováciám.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3700963  Dátum zverejnenia: 15.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacod 1800€ na základe skúseností