Drilling Team Manager Trnava

GA Drilling, a. s.

Miesto práce
Priemyselná 5, 917 01 Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 200 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažér tímu v GA Drilling riadi tím orientovaný na výskum, vývoj a rozpracovávanie konceptov, ktoré tvoria podstatný základ vyvíjaných technológií. Riadi projekt od prvotnej idey po prototyp, rozpočet, projektový plán ako aj people management zvereného tímu. Ponúkame prácu v inovatívnej technologickej firme, kde sú veľké výzvy a dynamika ich riešenia každodennou realitou.

Tvojou prácou bude:

• riadiť tím zložený prevažne z vedcov, fyzikov a technikov pri teoretickej tvorivej činnosti ako aj pri jednoduchšej experimentálnej činnosti
• pripravovať a kontrolovať rozpočet projektu a jeho projektový plán
• zosúlaďovať potreby a charakteristiky vyvíjaného produktu s realizovanými výskumno-vývojovými aktivitami
• koordinovať vlastné činnosti s potrebami iných kooperujúcich oddelení
• zodpovednosť za:
- výstupy oddelenia (reporty, prezentácie, dosiahnuté ciele)
- schvaľovanie plánu experimentov, reportov, nákupných požiadaviek

Ponúkame príležitosť:
• Byť súčasťou tímu TOP EXPERTOV, ktorí vyvíjajú unikátne technologické riešenie s veľkým dopadom na globálnu energetiku.
• Podieľať sa na VÝSKUME a implementovať know how do praxe
• Odborne sa rozvíjať a neustále získavať NOVÉ SKÚSENOSTI
• Výhodou u nás je, že pohodlne zaparkuješ priamo pred budovou. Budeš pracovať v príjemnom prostredí a využívať ďalšie výhody ako flexibilný pracovný čas, dni voľna navyše, denne čerstvé ovocie a mnohé ďalšie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika, fyzika, odbor príbuzných geológií, prípadne iné technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

• minimálne 8 rokov na podobnej pozícii vedúci tímu
• skúsenosť v relevantnom odbore minimálne 8 rokov v akademickej oblasti technického alebo prírodovedného smeru
alebo
• skúsenosť minimálne 5 rokov v oblasti komerčného výskumu, vývoja alebo prototypovania
• skúsenosť so základným a/alebo experimentálnym výskumom a metodikou ako realizovať experimenty
• skúsenosti s rešeršnou činnosťou stavu techniky (publikácie, patenty a patentové prihlášky, atď.)
• skúsenosti s prípravou patentových prihlášok vlastnej výskumnej skupiny
• schopnosť vytvárať a kriticky hodnotiť koncepty technických riešení,
• schopnosť písať a rešeršovať technické správy
• schopnosť riadiť multidisciplinárny tím
• schopnosť rýchlo si naštudovať a analyzovať rôzne vedecké alebo technologické problematiky
• schopnosť rozhodovania medzi viacerými variantami a prioritizácie výskumných smerov
• vytrvalosť, asertivita, systematický prístup, analytické myslenie

Sme hi-tech spoločnosť, ktorá vyvíja prelomovú technológiu PLASMABIT® pre frézovanie a vŕtanie.
V porovnaní so súčasnými technológiami, využívanými v tejto oblasti, prináša PLASMABIT® výrazné úspory času a nákladov. Otvárame nové a široké možnosti pre oblasť geotermálnej energetiky, ťažby ropy a zemného plynu, ale aj pre iné priemyselné odvetvia.
Sme svetovými priekopníkmi v plazmovom frézovaní – náš tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Overujeme možnosti využitia, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte.
Sme členmi medzinárodných organizácií v oblasti energetiky a ropného priemyslu: Decom North Sea, East of England Energy Group (EEEGR), Energy Industry Council (EIC), European Geohermal Energy Council (EGEC) a European Technology Platform on Sustainable Mineral Resources.
V auguste 2019 sme úspešne podstúpili verifikačný audit spoločnosti FPAL Achilles v oblasti zdravia, bezpečnosti, manažmentu kvality a výcviku spôsobilosti.

Prečítajte si náš príbeh vývoja unikátnej slovenskej technológie, ktorý je fascinujúcou ukážkou, čo sa dá dokázať aj vo sfére, ktorá desaťročia odolávala inováciám.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3519593  Dátum zverejnenia: 24.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac