Procesný inžinier

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 700 Euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou prácou bude:

Návrh a optimalizácia technologických procesov. Zabezpečenie, aby všetky hydraulické systémy, podsystémy a komponenty boli plne funkčné, spĺňali požiadavky a výkonnostné parametre definované Operátormi testov, ako aj priemyselnými normami a bezpečnostnými štandardami.
To zahŕňa prípravu a posúdenie bezpečnostných analýz, zhromaždenie cenových ponúk, vytvorenie energetických a materiálových bilancií a zadanie požiadaviek pre systém riadenia.

Procesný inžinier má taktiež za úlohu vyriešiť fungovanie systémov z pohľadu ovládania prietoku a správania sa tekutín – vody, plynov a tekutých chemikálií, využívaním poznatkov a princípov mechaniky tekutín, a to hlavne pre oblasti skladovania, zberu, transportu, regulovania prietoku.

Čo ponúkame my:
• Príležitosť byť súčasťou tímu top expertov, ktorí vyvíjajú unikátne technologické riešenie, s veľkým dopadom na globálnu energetiku
• Kooperovať so svetovou špičkou
• Podieľať sa na výskume a implementovať know-how do praxe
• Odborne a rozvíjať a neustále získavať nové skúsenosti
• Pohodlné parkovanie priamo pred budovou, práca v príjemnom prostredí, flexibilný pracovný čas, dni voľna navyše, denne čerstvé ovocie a mnohé ďalšie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Radi Ťa spoznáme, ak máš:
• Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania: energetika, chémia, strojárenstvo, fyzika
• Plynulú znalosť anglického jazyka
• Technické/odborné znalosti v mechanike tekutín a hydraulike ako i v chemicko-technologických procesoch
• Základný prehľad v segmente Oil&GAS a/alebo energetike
• Minimálne 4 roky praxe v odbore súvisiacom s návrhom a optimalizáciou hydraulických systémov alebo chemicko-technologických procesov
• Dôslednosť, vytrvalosť
• Inovatívnosť
• Vynaliezavosť

Sme hi-tech spoločnosť, ktorá vyvíja prelomovú technológiu PLASMABIT® pre frézovanie a vŕtanie.

V porovnaní so súčasnými technológiami, využívanými v tejto oblasti, prináša PLASMABIT® výrazné úspory času a nákladov. Otvárame nové a široké možnosti pre oblasť geotermálnej energetiky, ťažby ropy a zemného plynu, ale aj pre iné priemyselné odvetvia.

Sme svetovými priekopníkmi v plazmovom frézovaní – náš vyše 110-členný tím profesionálov realizoval prvé plazmové frézovanie pod vodou, ako aj prvé plazmové frézovanie v podmienkach vysokého tlaku a teploty (HP/HT). Overujeme možnosti využitia, ktoré by mali byť realizované v krátkodobom horizonte.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GA Drilling, a.s.
Vápenka 4
841 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Klongová
E-mail: poslať životopis
ID: 3485902   Dátum zverejnenia: 28.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 700 Euro